41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach
Jesteś tutaj:
> >

Zabak

ZabakZabak
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: krople do oczu
Cena: 30.12 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: (0,25 mg/ml), krople do oczu, 5 ml
Działanie: przeciwalergiczne
Ulotka:

Opis i skład produktu Zabak

Lek na receptę skuteczny w leczeniu objawów sezonowego alergicznego zapalenia spojówek.

Dawkowanie:

Miejscowo, do worka spojówkowego. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.   Uwaga! Lek może nasilać działanie alkoholu. Lek może być stosowany do 8 tygodni po pierwszym otwarciu butelki.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Często: podrażnienie oczu lub ból, stan zapalny oka. Niezbyt często: niewyraźne widzenie, zespół suchego oka, podrażnienie powiek, zwiększona wrażliwość oczu na światło, widoczne krwawienie w białkach oka, ból głowy, senność, wysypka, wyprysk (swędząca, czerwona, piekąca wysypka), suchość w ustach, reakcje alergiczne.   Lek może powodować zaburzenia widzenia i senność. Jeżeli po podaniu leku występują takie objawy, przed prowadzeniem pojazdów bądź obsługiwaniem urządzeń mechanicznych należy odczekać do momentu ustąpienia tych objawów.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na ketotifen lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu.   Gdy stosujesz inne leki okulistyczne. W przypadku konieczności zastosowania innego leku do oczu jednocześnie z lekiem Zabak, należy odczekać co najmniej 5 minut pomiędzy kolejnymi wkropleniami. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Lek Zabak może być stosowany w okresie karmienia piersią.

Zabak opinie
Zabak ulotka
Zabak skład
Zabak dawkowanie
Zabak przeciwwskazania
Zabak cena
Zabak zamienniki
Zabak zamiennik
Zabak odpowiednik
Zabak tańszy zamiennik
Zabak czy działa
Zabak opinia
alergia oczy alergiczne zapalenie spojówek spojówki leczenie objawów alergii worek spojówkowy alergia sezonowa narząd wzroku
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Zabak

Dodano: 17 Czerwiec 2015
Autor: Betka
Ocena:
Poprzednie krople, których używałam nie działały na mnie. Te przepisał mi mój alergolog i już po pierwszej aplikacji czuję różnicę. Oczy mi nie łzawią, mogę dłużej być na świeżym powietrzu bez zaczerwienionych oczu.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Zabak

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach