39 927 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach

Xenical

XenicalXenical
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: kapsułki
Cena: 233.70 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: kapsułki, 120 mg, 84 szt, 120 mg, kapsułki, (import równoległy) 84 szt, kapsułki, 42 szt
Działanie: zmniejsza wchłanianie tłuszczu
Ulotka:

Opis i skład produktu Xenical

Lek na receptę, który w połączeniu z umiarkowanie niskokaloryczną dietą stosowany jest w leczeniu pacjentów z otyłością.

Dawkowanie:

Doustnie, w czasie lub w ciągu 1 godziny po spożyciu każdego głównego posiłku i popijając wodą. Jeśli chory nie spożywa posiłku lub gdy posiłek nie zawiera tłuszczu, dawkę należy pominąć. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Dzienne dostarczanie tłuszczów powinno byc równomiernie rozłożone na 3 posiłki w ciagu dnia.

Możliwe skutki uboczne:

W większości przypadków mają charakter zaburzeń żołądkowo-jelitowych. Częstość działań niepożądanych ulegała zmniejszeniu po dłuższym okresie przyjmowania orlistatu. Możliwość wystąpienia działań niepożądanych ze strony przewodu pokarmowego może się zwiększać, jeśli orlistat jest stosowany razem z dietą o dużej zawartości tłuszczu. Bardzo częste: plamienie tłuszczowe z odbytu, bóle brzucha/dyskomfort, gazy z wydzieliną, parcie na stolec, tłuszczowe/oleiste stolce, wzdęcie z oddawaniem gazów, płynne stolce, plamienie tłuszczowe, częstsze oddawanie stolca.

Poinformuj lekarza:

Gdy występuje u ciebie zespół złego wchłaniania, choroby wątroby. Gdy przyjmujesz leki przeciwzakrzepowe, cyklosporynę, amiodaron. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

Xenical opinia
Xenical opinie
Xenical ulotka
Xenical skład
Xenical dawkowanie
Xenical przeciwwskazania
Xenical cena
Xenical zamienniki
Xenical zamiennik
Xenical odpowiednik
Xenical tańszy zamiennik
Xenical czy działa
odchudzanie dieta przemiana materii metabolizm otyłość przewód pokarmowy waga niskokaloryczna dieta
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Xenical

Dodaj opinię o Xenical

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 39 927 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach