41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Wartec

WartecWartec
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: krem
Cena: 115.40 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 0,15% krem, 5 g, w tubie
Działanie: powoduje rozpad komórek w obrębie kłykciny
Ulotka:

Opis i skład produktu Wartec

Lek na receptę przeznaczony do miejscowego leczenia brodawek okołoodbytniczych i kłykcin kończystych (kłykciny kończyste - brodawki weneryczne, brodawki płciowe).

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Preparat nanosi się (w ilości wystarczającej do dokładnego pokrycia każdej brodawki) na zmienione chorobowo miejsca, po ich uprzednim oczyszczeniu i osuszeniu.   Uwaga! Preparatu nie należy nakładać na otaczającą skórę i błony śluzowe oraz należy chronić oczy. Bezpośrednio po każdym użyciu preparatu, należy dokładnie umyć ręce.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Na początku leczenia może wystąpić miejscowe podrażnienie związane z obumieraniem brodawek. Obserwowano podrażnienie, swędzenie, pieczenie, zaczerwienienie, owrzodzenie powierzchni nabłonka. Miejscowe podrażnienie mija po zakończeniu terapii.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Ciąża i karmienie piersią są przeciwwskazaniami do stosowania preparatu

Wartec zamienniki
Wartec zamiennik
Wartec odpowiednik
Wartec tańszy zamiennik
Wartec czy działa
Wartec opinia
Wartec opinie
Wartec ulotka
Wartec skład
Wartec dawkowanie
Wartec przeciwwskazania
Wartec cena
układ płciowy odbyt dermatologia brodawki płciowe brodawki weneryczne kłykciny kończyste brodawki miejscowe leczenie
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Wartec

Dodano: 22 Czerwiec 2015
Autor: Jadźka
Ocena:
Baaardzo dobry krem na dosyć przykrą dolegliwość. Nikomu jej nie polecam i nie zazdroszczę, ale z czystym sercem polecam ten krem mimo jego ceny - opłaca się.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Wartec

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach