45 287 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 978 produktów w 209 kategoriach

Vivomixx®

Vivomixx®Vivomixx®
(3 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Suplement diety
Producent: Pharmabest Sp. zo.o.
Postać: kapsułki
Cena: 42.99 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Vivomixx®

Vivomixx, kapsułki, 10 szt.

Suplement bogaty w 8 szczepów liofilizowanych, żywych kultur bakterii kwasu mlekowego i bifidobakterii, których liczba wynosi przynajmniej 112 miliardów (1,12 x1011) jednostek tworzących kolonie (CFU) w każdej wygodnej do zażycia kapsułce.

Skład

Składniki: substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna;liofilizowane żywe kultury bakterii (wytworzone z udziałem pochodnych mleka):Streptococcusthermophilus DSM24731®, Bifidobacteriumlongum DSM24736®, Bifidobacteriumbreve DSM24732®, Bifidobacteriuminfantis DSM24737®, Lactobacillusacidophilus DSM24735®, Lactobacillusplantarum DSM24730®, Lactobacillusparacasei DSM24733®, Lactobacillusdelbrueckiissp. bulgaricus DSM24734®; substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza; substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; barwnik: dwutlenek tytanu.

Składniki w 1 kapsułce w 4 kapsułkach
liofilizowane żywe kultury bakterii 1,12 x 1011jtk. 4,48 x 1011jtk.

 

Wskazania

Rekomendowany dla dzieci i dorosłych podczas antybiotykoterapii lub w razie dolegliwości wywołanych zespołem jelita drażliwego, bądź wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego.

Przeciwwskazania 

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu.

Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.

Dawkowanie

Maksymalna dawka dobowa: 1-4 kapsułek.

U niemowląt i dzieci poniżej 3 lat: kapsułkę należy otworzyć, a jej zawartość rozpuścić w letnim płynie i spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. U dzieci powyżej 3 lat i osób dorosłych: kapsułkę należy połknąć i popić letnią wodą lub innym letnim płynem (mleko, sok, jogurt); kapsułkę można także otworzyć, a jej zawartość spożyć bezpośrednio lub po rozpuszczeniu w letnim płynie. Zawartości kapsułki nie należy rozpuszczać w płynach gorących ani gazowanych. 

Uwagi

  • Wolny od glutenu i laktozy.
  • Przechowywać w lodówce w temperaturze 2-8°C, w oryginalnym opakowaniu w celu ochrony przed światłem i wilgocią. Po zakończeniu stosowania produktu, należy pozbyć się pozostałości. Jeżeli zachodzi taka konieczność, dopuszcza się przechowywanie produktu w temperaturze poniżej 25°C przez maksymalnie 7 dni bez negatywnego wpływu na zawartość.
  • Nie narażać na bezpośrednie oddziaływanie źródeł ciepła, ponieważ zawiera bakterie kwasu mlekowego.
  • Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Vivomixx®

Dodano: 19 Październik 2016
Autor: Ania
Ocena:
Stosowałam po złożonej antybiotykoterapii oraz w jelicie drażliwym i pomogło, brałam miesiąc i czasem ponawiam taką kurację.
Odpowiedź
Dodano: 31 Maj 2016
Autor: Ewa
Ocena:
Lekarz zalecił mi vivomixx kapsułki przy zespole jelita drażliwego, mam nadzieję że ich działanie będzie pomocne.
Odpowiedź
Dodano: 09 Grudzień 2015
Autor: Andzej 42
Ocena:
Lekarz zalecił mi vivomixx kapsułki na jakieś dolegliwości jelitowe. Produkt dość drogi więc poprosiłem w aptece o tańszy zamiennik.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Vivomixx®

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 287 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 978 produktów w 209 kategoriach