43 261 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 840 produktów w 206 kategoriach

Virolex

VirolexVirolex
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: maść do oczu
Cena: 28.58 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 3%, maść do oczu, 4,5 g
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Aciclovirum
Działanie: przeciwwirusowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Virolex

Lek na receptę stosowany w stanach zakażenia oka oraz tkanek otaczających narząd wzroku, wywołanych wirusem opryszczki - skuteczny zwłaszcza w leczeniu zapalenia rogówki.

Dawkowanie:

Miejscowo, do worka spojówkowego. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Leczenie należy kontynuować co najmniej 3 dni po ustąpieniu objawów chorobowych.   Uwaga! Podczas leczenia nie nosić szkieł kontaktowych.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Miejscowe podrażnienia.   Podobnie jak po podaniu innych maści do oczu przejściowe zaburzenia widzenia stwarzają niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn. Jeżeli po zakropleniu leku występują takie objawy przed rozpoczęciem jazdy lub obsługi maszyn należy zaczekać do momentu powrotu ostrości widzenia.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, zaburzenia funkcji nerek   Gdy stosujesz inne leki. Poinformuj lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią.

Virolex zamienniki
Virolex zamiennik
Virolex odpowiednik
Virolex tańszy zamiennik
Virolex czy działa
Virolex opinia
Virolex opinie
Virolex ulotka
Virolex skład
Virolex dawkowanie
Virolex przeciwwskazania
Virolex cena
oczy zapalenie rogówki rogówka narząd wzroku zakażenia oka wirus opryszczki zakażenia tkanek otaczających narząd wzroku leczenie opryszczki
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Virolex

Dodaj opinię o Virolex

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 261 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 840 produktów w 206 kategoriach