45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Podobne produkty


Uti-Fem

Uti-Fem, 6 saszetek po 5,6 gUti-Fem, 6 saszetek po 5,6 g
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: bez recepty
Producent: FARMINA
Postać: proszek do sporządzania roztworu
Cena: 10.54 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Uti-Fem

Uti-Fem, 6 saszetek po 5,6 g.

To środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego dla kobiet z zapaleniem pęcherza moczowego. 

Skład:

Natrii citras. Acidum cictricum anhydricum, Natrii hydrogenocarbonas, Natrii carbonas anhydricus, Saccharum, Saccharinum natricumj, Citri sapor naturalis.

Właściwości:

Uti-Fem zawiera m. in cytrynian sodu, węglan sodu, czy wodorowęglan sodu, które wykazują działanie alkalizujące mocz i redukujące zjawisko osmolarności, neutralizując jego zbyt kwaśny odczyn. W efekcie następuje zmniejszenie stężenia jonów wodorowych odpowiedzialnych za powstanie stanu zapalnego. Dzięki temu znika uczucie piekącego bólu podczas oddawania moczu.

Przeznaczenie:

Dla kobiet dotkniętych stanem zapalnym pęcherza moczowego z objawami takimi, jak: uczucie pieczenia, szczypania podczas oddawania moczu, odczuwanie parcia na pęcherz przy jednoczesnej niemożności oddania moczu lub jego bardzo niewielkiej ilości, bóle w dolnej części brzucha, mętny mocz o ostrym zapachu.

Przeciwwskazania i środki ostrożności:

Ze względu na wysoką zawartość sodu występującą w preparacie nie zaleca się jego stosowania u osób mających dietę niskosodową, chorych na cukrzycę, z nadciśnieniem tętniczym, stosujących leki sympatykomimetyczne, zawierające metenaminę lub chinidynę. Nie należy również stosować u dzieci i w czasie ciąży.

Sposób użycia:

W celu przygotowania roztworu należy rozpuścić zawartość saszetki w pełnej szklance letniej wody. Spożyć od razu po przygotowaniu. Przyjmować 3 razy na dzień po 1 saszetce. Jeśli po kuracji objawy nie ustąpią, należy zasięgnąć opinii lekarza.

Uti-Fem opinia
Uti-Fem opinie
Uti-Fem ulotka
Uti-Fem skład
Uti-Fem dawkowanie
Uti-Fem przeciwwskazania
Uti-Fem cena
Uti-Fem zamienniki
Uti-Fem zamiennik
Uti-Fem odpowiednik
Uti-Fem tańszy zamiennik
Uti-Fem czy działa
mętny mocz zapalenie pęcherza moczowego chory pęcherz bolesne oddawanie moczu infekcje układu moczowego parcie na pęcherz
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze kremy pod oczy - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Opinie o Uti-Fem

Dodano: 14 Marzec 2016
Autor: Dominika
Ocena:
Jak sobie przypomnę ten ból związany z zapaleniem pęcherza, to mnie skręca. Zastosowanie Uti-Fem w chorobie może i trochę pomogło mi wyzdrowieć, ale namęczyłam się strasznie.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Uti-Fem

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach