39 937 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach

Urorec

UrorecUrorec
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: kapsułki twarde
Cena: 54.29 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 8 mg, kapsułki twarde, 30 szt., 4 mg, kapsułki twarde, 30 szt
Działanie: ułatwia oddawanie moczu
Ulotka:

Opis i skład produktu Urorec

Lek na receptę stosowany w leczeniu objawów dotyczących układu moczowego, które związanane są z łagodnym powiększeniem gruczołu krokowego (rozrostem gruczołu krokowego):

  • trudności z rozpoczęciem oddawania moczu,
  • uczucie niecałkowitego opróżnienia pęcherza,
  • częstsza potrzeba oddawania moczu, również w nocy.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Kapsułkę należy zawsze przyjmować z posiłkiem, najlepiej o stałej porze każdego dnia. Nie należy przełamywać ani nie gryźć kapsułki, lecz połykać w całości, najlepiej popijając szklanką wody.

Możliwe skutki uboczne:

Bardzo często: nieprawidłowa ejakulacja (mniejsza ilość lub brak nasienia podczas stosunku płciowego. Często: zawroty głowy, w tym zawroty głowy podczas wstawania, katar lub uczucie zatkanego nosa, biegunka. Niezbyt często: zmniejszenie popędu seksualnego, nudności, suchość w jamie ustnej, trudności w uzyskaniu lub utrzymaniu erekcji, szybsze bicie serca, objawy reakcji alergicznej na skórze, takie jak wysypka, świąd, pokrzywka i wysypka polekowa, nieprawidłowe wyniki testów czynnościowych wątroby. Rzadko: szybkie lub nieregularne bicie serca.   Nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych ani nie obsługiwać urządzeń mechanicznych, jeśli pacjent czuje, że może zemdleć, ma zawroty głowy, czuje się śpiący lub nieostro widzi.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na sylodosynę lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku, zawroty głowy podczas gwałtownego wstawania, zaburzenia czynności wątroby i/lub nerek. Uwaga! Należy poinformować lekarza o przyjmowaniu leku Urorec jeśli planowana jest operacja zaćmy.   Gdy stosujesz inne leki. Należy powiedzieć lekarzowi szczególnie o przyjmowaniu leków obniżających ciśnienie krwi, leków przeciwgrzybiczych (takich jak ketokonazol lub itrakonazol), leków stosowanych w zakażeniach wirusem HIV/AIDS (takich jak rytonawir) lub leków stosowanych po przeszczepach w celu zapobiegania odrzuceniu narządu (takich jak cyklosporyna), leków stosowanych do leczenia trudności z uzyskaniem lub utrzymaniem erekcji (takich jak syldenafil lub tadalafil), leków stosowanych w padaczce, lub ryfampicyny (lek przeciwgruźliczy). Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich aktualnie lub ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.

Urorec dawkowanie
Urorec przeciwwskazania
Urorec cena
Urorec zamienniki
Urorec zamiennik
Urorec odpowiednik
Urorec tańszy zamiennik
Urorec czy działa
Urorec opinia
Urorec opinie
Urorec ulotka
Urorec skład
częsta potrzeba oddawania moczu układ moczowy pęcherz moczowy gruczoł krokowy układ moczowo - płciowy rozrost gruczołu krokowego hormony płciowe trudności w oddawaniu moczu
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Urorec

Dodano: 06 Lipiec 2015
Autor: Krystian
Ocena:
Mój znajomy miał ten sam problem co ja i też stosował ten lek. U mnie bardzo pomógł, u niego niezbyt - musiał zmienić. Nie wiem od czego to zależy. W każdym razie ja jestem zadowolony.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Urorec

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 39 937 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach