40 556 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 603 produktów w 205 kategoriach

Uprox

UproxUprox
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: kapsułki o przedłużonym uwalnianiu
Cena: 51.16 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: kapsułki o zmodyfikowanym uwalnianiu, 0,4 mg, 30 szt, kapsułki o zmodyfikowanym uwalnianiu, 0,4 mg, 60 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Tamsulosini hydrochloridum
Działanie: łagodzi objawy przerostu prostaty
Ulotka: Zadaj pytanie z kategorii prostata

Opis i skład produktu Uprox

Lek stosowany w leczeniu objawów z dolnych dróg moczowych związane z łagodnym rozrostem gruczołu krokowego.

Dawkowanie:

Doustnie, przyjmować po śniadaniu lub po pierwszym posiłku. Kapsułki należy połykać w całości, popijając szklanką wody, w pozycji siedzącej lub stojącej. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Preparat przeznaczony do stosowania u mężczyzn. Przed rozpoczęciem leczenia należy wykluczyć inne choroby, które mogą dawać takie same objawy jak łagodny rozrost gruczołu krokowego, badania należy regularnie powtarzać.

Możliwe skutki uboczne:

Często zawroty głowy. Niezbyt często: ból głowy, przyspieszenie pracy serca, gwałtowne spadki ciśnienia przy zmianie pozycji z siedzącej na stojącą, zapalenie błony śluzowej nosa, zaparcia, biegunka, nudności, wymioty, wysypka, świąd, pokrzywka, zaburzenia ejakulacji.   Należy zachować ostrożność podczas prowadzenia pojazdów i obsługiwania urządzeń w ruchu.  

Poinformuj lekarza:

Gdy masz schorzenia wątroby. Gdy przyjmujesz cymetydynę, furosemid, diklofenak, warfarynę, leki obniżające ciśnienie krwi.

Uprox opinia
Uprox opinie
Uprox ulotka
Uprox skład
Uprox dawkowanie
Uprox przeciwwskazania
Uprox cena
Uprox zamienniki
Uprox zamiennik
Uprox odpowiednik
Uprox tańszy zamiennik
Uprox czy działa
prostata dolne drogi moczowe częstomocz łagodny rozrost gruczołu krokowego nagłe parcie na pęcherz problemy w wydalaniem moczu moczenie w nocy męskie dolegliwości urologiczne
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Uprox

Dodaj opinię o Uprox

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Email:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 556 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 603 produktów w 205 kategoriach