40 719 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 603 produktów w 205 kategoriach

Podobne produkty

Unasyn

UnasynUnasyn
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki proszek do przygotowywania roztworu do wstrzykiwa
Cena: 33.02 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki powlekane, 375 mg, 12 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Sultamycyllinum
Działanie: bakteriobójcze
Ulotka: Zadaj pytanie z kategorii zatoki

Opis i skład produktu Unasyn

Lek na receptę stosowany w leczeniu zakażeń górnych i dolnych dróg oddechowych (anginy, zapalenia gardła, oskrzeli i płuc), zakażeń ucha środkowego, zatok przynosowych, dróg moczowych, zakażeń skóry i tkanek miękkich oraz układu pokarmowego, w zapaleniach szpiku i kości, w zakażeniach w obrębie jamy brzusznej i miednicy (jeżeli zostały wywołane bakteriami wrażliwymi na ampicylinę). Przeznaczony do stosowania po zabiegach chirurgicznych, w zakażeniach w ginekologii i położnictwie.

Dawkowanie:

Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Tableki i zwiesina doustnie, w czasie spożywania posiłku Roztwór do wstrzykiwań domięśniowo. Lek w postaci iniekcji podaje wyłącznie wykwalifikowany personel medyczny.

Możliwe skutki uboczne:

Zaburzenia żołądkowo-jelitowe, zwłaszcza biegunka (częściej u dzieci), nadkażenia drożdżakami i opornymi szczepami bakterii, świąd i wysypka skórna, bóle i zawroty głowy, niekiedy przejściowe zwiększenie aktywności enzymów wątrobowych we krwi.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na penicyliny lub sulbaktam, cierpisz na choroby przewodu pokarmowego, choroby nerek i/lub wątroby. Gdy przyjmujesz inne antybiotyki, niesteroidowe leki przeciwzapalne, allopurinol, doustne środki antykoncepcyjne, doustne leki przeciwzakrzepowe. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

Unasyn opinia
Unasyn opinie
Unasyn ulotka
Unasyn skład
Unasyn dawkowanie
Unasyn przeciwwskazania
Unasyn cena
Unasyn zamienniki
Unasyn zamiennik
Unasyn odpowiednik
Unasyn tańszy zamiennik
Unasyn czy działa
zapalenie zatok zapalenie ucha środkowego zapalenie gardła zapalenie płuc zapalenie oskrzeli angina chore drogi moczowe zakażenie układu pokarmowego zakarzenia skóry
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Unasyn

Dodaj opinię o Unasyn

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Email:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 719 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 603 produktów w 205 kategoriach