45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Ultracod

UltracodUltracod
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 28.99 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 500 mg + 30 mg, tabletki, 30 szt
Działanie: przeciwgorączkowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Ultracod

Lek na receptę stosowany w leczeniu bólów różnego pochodzenia o średnim i dużym nasileniu, takie jak bóle głowy, bóle zębów, bóle układu ruchu, bolesne miesiączkowanie.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Lek należy przyjmowac przed lub w trackie posiłku. Uwaga! W trakcie leczenia nie należy pić alkoholu. Preparat nie jest przeznaczony do długotrwałego stosowania.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Często: zmęczenie, nagłe zaczerwienie twarzy, zawroty głowy, bóle głowy, spadek ciśnienia krwi, zaparcia, nudności i wymioty (szczególnie na początku leczenia). Niezbyt często: zaburzenia snu, świąd, zaczerwienienie skóry, pokrzywka. Rzadko: szumy w uszach, duszność, suchość w jamie ustnej, wysypka. Bardzo rzadko: zmiany obrazu krwi, reakcje nadwrażliwości.   Lek może upośledzać sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadrważliwość na paracetamol, kodeinę lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, ciężkie napady astmy, poważne problemy z oddychaniem, urazy głowy, zaburzenia czynności wątroby, porażenną niedrożność jelit.   Gdy przyjmujesz leki wpływające na ośrodkowy układ nerwowy (nasenne, uspakajające, przeciwalergiczne, przeciwdepresyjne), inne leki przeciwbólowe, leki przeciwpadaczkowe, ryfampicynę, lamotryginę, doustne środki antykoncepcyjne, leki wykrztuśne, zydowudynę. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Lek może być stosowany w okresie ciąży jedynie w przypadku zdecydowanej konieczności, gdy potencjalne korzyści dla matki wynikające ze stosowania leku przeważają ewentualne zagrożenia dla płodu. W okresie karmienia piersią lek należy stosować w możliwie najniższej dawce przez możliwie najkrótszy okres czasu (maksymlanie do 1 tygodnia).

Ultracod opinia
Ultracod opinie
Ultracod ulotka
Ultracod skład
Ultracod dawkowanie
Ultracod przeciwwskazania
Ultracod cena
Ultracod zamienniki
Ultracod zamiennik
Ultracod odpowiednik
Ultracod tańszy zamiennik
Ultracod czy działa
lek przeciwbólowy bóle głowy bóle zębów bóle menstruacyjne bóle mięśni bóle stawów
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze peelingi do ciała - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Zobacz zamienniki

Opinie o Ultracod

Dodaj opinię o Ultracod

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach