41 738 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 780 produktów w 204 kategoriach

Tussipect

TussipectTussipect
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: syrop
Cena: 12.49 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki drażowane, 20 szt, syrop, 140 g
Działanie: przeciwzapalne
Ulotka:

Opis i skład produktu Tussipect

Lek na recetpę przeznaczony w leczeniu kaszlu oraz stanu zapalnego górnych dróg oddechowych i oskrzeli.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.   Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.  Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.  Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Lek zawiera efedrynę. Podany w dużych dawkach może spowodować pobudzenie, nerwowość, bezsenność, przyspieszenie czynności, zaburzenia rytmu i kołatanie serca, bóle i zawroty głowy, uczucie suchości w nosie i gardle, wzmożone pragnie.   Ze względu na możliwość wystąpienia znacznego pobudzenia psychoruchowego nie stosować w trakcie prowadzenia pojazdów oraz obsługi urządzeń mechanicznych w ruchu. Po zastosowaniu leku nie należy prowadzić pojazdów oraz obsługiwać urządzeń do czasu ustąpienia objawów ze strony układu nerwowego.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, chorobę wrzodową.   Gdy przyjmujesz inne leki zawierające efedrynę. Ponadto należy poinfromować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Tussipect opinie
Tussipect ulotka
Tussipect sklad
Tussipect dawkowanie
Tussipect przeciwwskazania
Tussipect cena
Tussipect zamienniki
Tussipect zamiennik
Tussipect odpowiednik
Tussipect tańszy zamiennik
Tussipect czy działa
Tussipect opinia
mokry kaszel męczący kaszel zapalenie płuc zapalenie oskrzeli syrop na kaszel leczenie grypy silne przesiębienie syrop na przeziębienie
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Tussipect

Dodano: 24 Czerwiec 2015
Autor: MagdaaM
Ocena:
Przepisał go lekarz podczas zapalenia oskrzeli mojej Zuzi. Byłyśmy zadowolone z działania.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Tussipect

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 738 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 780 produktów w 204 kategoriach