40 344 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 514 produktów w 205 kategoriach

Podobne produkty

Toxaprevent skin

Toxaprevent skinToxaprevent skin
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: kosmetyk
Producent: FROXIMUN AG
Postać: proszek
Cena: 70.99 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka: Zadaj pytanie z kategorii rany skóry

Opis i skład produktu Toxaprevent skin

Puder do skóry, proszek, 18 g

Puder do skóry słuzy do miejscowego stosowania  na skórę. Zawiera w składzie czysty, sproszkowany MANC (aktywny, zmodyfikowany naturalny klinoptylolit) bez żadnych dodatków. Polecany jest do łagodzenia  bolesnych zapaleń, swędzenia, leczenie otarcia, skaleczeń i oparzeń oraz  otwartych  ran wszelkiego rodzaju. Zwłaszcza popularny jest do szybkiego użycia na rany i dla starszych osób . 

Skład

MANC (klinoptylolit), krzemionka koloidalna wody

Działanie

Toxaprevent  skin to puder wiąże na czystych selektywnych drogach, poprzez wymianę jonów  toksycznych substancji, które są w skórze właściwej (Dermis)  np w wyniku ukąszenia owadów lub z powodu zranieniu ( histamina). Puder ma bardzo minimalny stopień inwazyjności. Działa przyspieszajaco na  krzepnięcie krwi  w ranach , zmniejsza  uczucie bólu  nakłada się go jak warstwę ochronną na ranę i wiąże wydzieliny. Hamuje , obok już podanej zdolności wiązania trucizn, metali ciężkich  i wydzielin, wnikanie mikroorganizmów. Poprzez wchłanianie histaminy zaraz  na powierzchni rany  łagodzi objawy zapalenia  i przyśpieszenia  proces gojenia. Bakterie, konieczne dla metabolizmu biogennych aminów , zostają zlikwidowane i ich niekontrolowane rozprzestrzenianie się zostaje zatrzymane (MRSA).

Wskazania

Toxaprevent  skin  wskazany jest zwłaszcza do szybkiej pomocy po ukąszenia owadów, urazach z przerwaniem skóry właściwej  i do natychmiastowego leczenia oparzeń. Po urazach suchych wymagane  jest lekkie wmasowanie pudru , aby zawarte substancje mogły się rozwijać. 

Toxaprevent skin opinia
Toxaprevent skin opinie
Toxaprevent skin ulotka
Toxaprevent skin skład
Toxaprevent skin dawkowanie
Toxaprevent skin przeciwwskazania
Toxaprevent skin cena
Toxaprevent skin zamienniki
Toxaprevent skin zamiennik
Toxaprevent skin odpowiednik
Toxaprevent skin tańszy zamiennik
Toxaprevent skin czy działa
Toxaprevent skin
Toxaprevent skin puder
puder do skóry kojenie ran łagodzenie podraznień skóry rany skóry ukąszenia owadów skóra osób starszych sucha skóra
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Toxaprevent skin

Dodano: 13 Kwiecień 2016
Autor: Małgorzata
Ocena:
My kupujemy Toxaprevent skin puder jako wyposażenie apteczki. Jest pod ręką na wszelki rany, jakie zdarzają się domownikom. Cena co prawda spora, ale sprawdza się dobrze.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Toxaprevent skin

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Email:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 344 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 514 produktów w 205 kategoriach