41 873 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Tobrex

TobrexTobrex
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: maść do oczu krople do oczu
Cena: 23.49 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 0,3% maść do oczu, 3,5 g, n, 0,3%, krople, do oczu, 5 ml, 0,3%, maść do oczu, (import równoległy) 3,5 g., 0,3%, krople do oczu, (import równoległy)5 ml., 0,3%, krople do oczu,(import równoległy) InPharm, Hiszpania, 5 ml, 0,3% krople do oczu, 5 ml
Działanie: bakteriobójcze
Ulotka:

Opis i skład produktu Tobrex

 

Krople leczą ostre i przewlekłe zapalenie spojówek, krawędzi powiek i woreczka łzowego, zapalenie i owrzodzenie rogówki.

Dawkowanie:

Miejscowo do worka spojówkowego. Dawkę i częstotliwość stosowania preparatu ustala lekarz. Uwaga! Nie stosować długotrwale ze względu na rozwijającą się oporność bakterii. Uwaga! Soczewki kontaktowe należy zdjąć przed zastosowaniem leku i można je ponownie założyć po upływie 15 minut do podania leku. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Niekiedy reakcje nadwrażliwości lub podrażnienie w postaci przejściowego pieczenia. Zaczerwienienie powiek, reakcje nadwrażliwości i przekrwienie spojówek są wskazaniem do odstawienia preparatu. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na antybiotyki aminoglikozydowe lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu. Gdy przyjmujesz doustnie inne antybiotyki. Jeśli stosujesz kilka leków okulistycznych należy zachować co najmniej 5-10 minutową przerwę pomiędzy podaniem każdego z nich. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. W okresie ciąży stosowanie leku ograniczone jest do przypadków, gdy jest to bezwzględnie konieczne. Nie stosować w okresie karmienia piersią.

Tobrex przeciwwskazania
Tobrex cena
Tobrex zamienniki
Tobrex zamiennik
Tobrex odpowiednik
Tobrex tańszy zamiennik
Tobrex czy działa
Tobrex opinia
Tobrex opinie
Tobrex ulotka
Tobrex skład
Tobrex dawkowanie
krople do oczu zapalenie rogówki owrzodzenie rogówki zapalenie woreczka łzowego zapalenie krawędzi powiek zaczerwienienie oczu ostre zapalenie spojówek przewlekłe zapalenie spojówek
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Tobrex

Dodaj opinię o Tobrex

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 873 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach