39 922 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach

Thyrosan

ThyrosanThyrosan
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 15.99 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 50 mg, tabletki, 90 szt, blistry, 50 mg, tabletki, 20 szt
Działanie: hamuje syntezę hormonów tarczycy
Ulotka:

Opis i skład produktu Thyrosan

 

Lek stosowany w leczeniu nadczynności tarczycy, głównie typu Graves-Basedowa. Przygotowanie do operacji tarczycy lub leczenia jodem radioaktywnym, w celu osiągnięcia stanu prawidłowego funkcjonowania tarczycy.

Dawkowanie:

Doustnie.Tabletki można dzielić. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Nie stosować u dzieci do 6 roku życia.

Możliwe skutki uboczne:

Rzadko występują objawy związane z hamowaniem czynności szpiku, uszkodzenie wątroby, powiększenie śledziony, gorączka polekowa. Sporadycznie mogą wystąpić wysypka skórna, pokrzywka, zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego (nudności, wymioty).

Poinformuj lekarza:

Gdy masz chorą wątrobę, zmiany w obrazie morfologicznym krwi. Gdy przyjmujesz preparaty zwierające jod i jodki, leki przeciwzakrzepowe. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie stosować w okresie karmienia piersią. W ciąży stosować jedynie w przypadku bezwzględnej konieczności.

Thyrosan opinia
Thyrosan opinie
Thyrosan ulotka
Thyrosan skład
Thyrosan dawkowanie
Thyrosan przeciwwskazania
Thyrosan cena
Thyrosan zamienniki
Thyrosan zamiennik
Thyrosan odpowiednik
Thyrosan tańszy zamiennik
Thyrosan czy działa
tarczyca endokrynologia nadczynnosć tarczycy choroby tarczycy niski poziom tsh nadczynność tarczycy typu Graves-Basedowa przygotowanie do operacji tarczycy przygotowanie do leczenia jodem radioaktywnym
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Thyrosan

Dodaj opinię o Thyrosan

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 39 922 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach