40 690 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 603 produktów w 205 kategoriach

Podobne produkty

Thiogamma Turbo-Set

Thiogamma Turbo-SetThiogamma Turbo-Set
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: roztwór do infuzji
Cena: 27.49 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: roztwór do infuzji, 600 mg/50 ml, 1 fiolka
Działanie: warunkuje prawidłowy metabolizm komórek nerwowych
Ulotka: Zadaj pytanie z kategorii przeciwbólowe

Opis i skład produktu Thiogamma Turbo-Set

Lek stosowany w leczeniu bólu i parestezji (objawy czuciowe takie jak pieczenie, kłucie, swędzenie lub mrowienie) w cukrzycowym uszkodzeniu nerwów (polineuropatia).

Dawkowanie:

Ten lek należy zawsze stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. Uwaga! Podczas przyjmowania leku Thiogamma Turbo-Set należy bezwzględnie unikać spożywania alkoholu. Alkohol zwiększa ryzyko rozwoju i postępu choroby, może powodować uszkodzenia nerwów i osłabić działanie leku. Odnosi się to również do okresów między leczeniem.

Możliwe skutki uboczne:

Bardzo rzadko: zaburzenia krzepliwości, nadmierne obniżenie stężenia glukozy we krwi, zmiany lub zaburzenia smaku, drgawki, podwójne widzenie, plamica, reakcje w miejscu podania. Inne możliwe działania niepożądane o nieznanej częstości: układowe reakcje alergiczne w tym wstrząs, uczucie ucisku w głowie (po szybkim podaniu dożylnym), autoimmunologiczny zespół insulinowy, alergiczne reakcje skórne z pokrzywką, świądem, wypryskami i wysypką, niewydolność oddechowa (po szybkim podaniu dożylnym), zawroty głowy. Nie przeprowadzono badań dotyczących wpływu kwasu tioktynowego na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania urządzeń mechanicznych w ruchu.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na kwas tioktynowy lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku, zaburzenia czynności wątroby i/lub nerek. Gdy przyjmujesz inne leki. Należy poinformować lekarza o wszystkich aktualnie lub ostatnio przyjmowanych lekach, a także o lekach, które planujesz przyjmować. Należy zachować szczególną ostrożność, jeśli przyjmuje się którykolwiek z wymienionych leków: cisplatyna (lek stosowany w chemioterapii przeciwnowotworowej), insulina i inne doustne leki przeciwcukrzycowe. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub gdy karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania leku Thiogamma Turbo-Set u kobiet w ciąży oraz u kobiet w wieku rozrodczym nie stosujących skutecznych metod zapobiegania ciąży. Lek Thiogamma Turbo-Set nie powinien być stosowany w okresie karmienia piersią.

Thiogamma Turbo-Set opinia
Thiogamma Turbo-Set opinie
Thiogamma Turbo-Set ulotka
Thiogamma Turbo-Set skład
Thiogamma Turbo-Set dawkowanie
Thiogamma Turbo-Set przeciwwskazania
Thiogamma Turbo-Set cena
Thiogamma Turbo-Set zamienniki
Thiogamma Turbo-Set zamiennik
Thiogamma Turbo-Set odpowiednik
Thiogamma Turbo-Set tańszy zamiennik
Thiogamma Turbo-Set czy działa
swędzenie pieczenie lek przeciwbólowy leczenie bólu polineuropatia cukrzycowa mrowienie parestezja kłucie cukrzycowe uszkodzenie nerwów
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Thiogamma Turbo-Set

Dodaj opinię o Thiogamma Turbo-Set

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Email:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 690 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 603 produktów w 205 kategoriach