45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Podobne produkty


Thermogel Comfort

Thermogel ComfortThermogel Comfort
(3 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: bez recepty
Producent: ARTSANA
Postać: żel
Cena: 55.19 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Thermogel Comfort

Thermogel Comfort, kompres żelowy, zimno - ciepły, 20 x 30 cm,1 szt

ThermoGel to kompres wielokrotnego użytku stosowany do terapii ciepłem lub zimnem.

Wskazania

Terapię zimnem zaleca się szczególnie w celu przyniesienia ulgi w przypadku mniejszych stanach zapalnych, stłuczeniach i urazach, oparzeniach, nierozległych zapaleniach skóry, bólach głowy, zębów lub przy innych lekkich krwotokach. Jest także odpowiedni na oparzenia, w tym przez meduzy, pokrzywy, ugryzienia owadów i podobne podrażnienia oraz na oparzenia słoneczne.

Terapię ciepłem zaleca się zwłaszcza w celu przyniesienia ulgi w bólach lędźwiowych, rwie kulszowej, bólach mięśni, bólach brzucha, przy zesztywnieniu stawów, a także we wszelkich bólach reumatycznych.

Dawkowanie

Nie zaleca się przykładania kompresu ThermoGel bezpośrednio na skórę. W celu ochrony leczonego miejsca należy użyć polarowego rękawa ComfortSleeve. Rękaw zakończony jest dwiema elastycznymi taśmami, gwarantującymi właściwy docisk oraz ustawienie kompresu. Wkład ThermoGel należy schłodzić w zamrażalniku przez co najmniej dwie godziny, w przypadku terapii zimnem lub ogrzać w gorącej wodzie (maksymalnie do 60 stopni Celsjusza) około 10 minut lub podgrzać w kuchence mikrofalowej przez 6 minut ( max 300 Watt) zanurzając go całkowicie w naczyniu z wodą.

Uwagi:

ThermoGel nie należy stosować u dzieci bez nadzoru osoby dorosłej, przez osoby niepełnosprawne lub wrażliwe na ciepło oraz w stosunku do małych dzieci, łącznie z kremami, maściami i podobnymi substancjami.

Skontaktuj się z lekarzem w przypadku problemów krążeniowych, gdy doszło do połknięcia żelu, jeśli objawy nie ustępują oraz w przypadku innych poważnych okoliczności/dolegliwości.

 

Thermogel Comfort skład
Thermogel Comfort dawkowanie
Thermogel Comfort przeciwwskazania
Thermogel Comfort cena
Thermogel Comfort zamienniki
Thermogel Comfort zamiennik
Thermogel Comfort odpowiednik
Thermogel Comfort tańszy zamiennik
Thermogel Comfort czy działa
Thermogel Comfort opinia
Thermogel Comfort opinie
Thermogel Comfort ulotka
ból mięśni i stawów dla sportowców grypa przeziębienie na bóle mięśni na bóle stawów na bóle mięśni i stawów odżywki
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze witaminy dla mężczyzn - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Opinie o Thermogel Comfort

Dodano: 16 Sierpień 2015
Autor: Halina
Ocena:
Poleciła mi znajoma na rwę kulszową, bo jej mężowi ten kompres podobno pomaga. U mnie niestety brak efektów, choć muszę przyznać, że dopiero kupiłam.
Odpowiedź
Dodano: 26 Marzec 2015
Autor: Hania34
Ocena:
Po całym dniu w pracu spędzonym ze słuchawka przy uchu strasznie boli mnie szyja. Koleżanka poleciła mi Thermogel i dkąd go stosuję przynosi zdecydowana ulgę.
Odpowiedź
Dodano: 25 Marzec 2015
Autor: Jakub
Ocena:
Jeżeli nie masz w domu thermogel to tak jakby CI zabrakło chleba. Sprawdza się zastosowaniem przy bardzo wielu dolegliwościach, aż nie sposób wymienić, polecam każdemu, kto zamiast smarować i łykać chemię na ból chce działać bardziej naturalnie dla organizmu.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Thermogel Comfort

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach