44 520 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 920 produktów w 209 kategoriach

Tetralysal

TetralysalTetralysal
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: kapsułki
Cena: 15.99 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 300, 300 mg, kapsułki twarde, 16 szt.,, kapsułki twarde, 150 mg, 16 szt
Działanie: antybiotyk
Ulotka:

Opis i skład produktu Tetralysal

 Lek stosowany w leczeniu trądziku pospolitego ze zmianami zapalnymi w postaci grudek, krost, guzków, cyst oraz nacieków. Trądzik różowaty.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania określa lekarz. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia (z powodu ryzyka wystąpienia trwałych przebarwień zębów). Nie należy przerywać leczenia bez konsultacji z lekarzem, mimo wcześniejszego ustąpienia zmian skórnych. Wchłanianie leku może być zmienione w przypadku jednoczesnego stosowania produktów zobojętniających lub zawierających jony żelaza. Leków tych nie należy stosować przez 2 godziny przed przyjęciem leku Tetralysal i 2 godziny po jego przyjęciu. Nie wykazano istotnego wpływu posiłków, w tym mleka, na wchłanianie produktu leczniczego.

Możliwe skutki uboczne:

Zaburzenia żołądkowo-jelitowe (nudności, biegunka, pieczenie w nadbrzuszu, zapalenie języka, zapalenie jelita cienkiego i okrężnicy), reakcje nadwrażliwości, fotonadwrażliwość, zaburzenia hematologiczne, zaburzenia czynności wątroby.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na tetracykliny. Gdy przyjmujesz retinoidy, leki zobojętniające, doustne leki przeciwzakrzepowe. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie stosuje się w ciąży i okresie karmienia piersią.

Tetralysal opinia
Tetralysal opinie
Tetralysal ulotka
Tetralysal skład
Tetralysal dawkowanie
Tetralysal przeciwwskazania
Tetralysal cena
Tetralysal zamienniki
Tetralysal zamiennik
Tetralysal odpowiednik
Tetralysal tańszy zamiennik
Tetralysal czy działa
trądzik trądzik młodzieńczy leczenie trądziku krosty na twarzy trądzik różowaty trądzik pospolity ze zmianami zapalnymi grudki na twarzy cysty nacieki
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Tetralysal

Dodaj opinię o Tetralysal

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 520 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 920 produktów w 209 kategoriach