43 768 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 883 produktów w 209 kategoriach

Persona

Persona, monitor płodności, 1sztPersona, monitor płodności, 1szt
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: wyrób medyczny
Postać: test
Cena: 369.00 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Persona

Persona, monitor płodności, 1szt

Jest to monitor pozwalający określić dni płodne oraz niepłodne w cyklu miesiączkowym kobiety. Stanowi metodę antykoncepcji, która według badań jest skuteczna w 94%.

Skład:

Persona monitor płodności (Opakowanie: 1 szt.) jest urządzeniem składającym się z ekranu dotykowego, umieszczonego w wygodnym, dyskretnym i modnym etui. W celu korzystania z urządzenia należy zaopatrzyć się w paski testowe oraz 2 baterię alkaliczna AA 1,5 V (w celu uniknięcia ryzyka utraty informacji zapisanym w urządzeniu, monitor wyłącza się automatycznie).

Działanie:

Monitor pozwala określić poziom hormonów w danym dniu cyklu podczas oddania pierwszego moczu. Produkt za pomocą testerów odczytuje stężenie hormonów, a następnie przetwarza je w informacje. W ten sposób określa dni płodne i niepłodne sygnalizowane światełkiem: zielonym, żółtym lub czerwonym. Używając monitora i testerów nie ma konieczności stosowania innych środków antykoncepcyjnych. Ta metoda jest całkowicie bezpieczna i zgodna z ciałem kobiety. Nie powoduje skutków ubocznych ani nie ingeruje w naturalny cykl menstruacyjny. Stosowany zgodnie z zaleceniami ma 94% skuteczności zapobiegania niechcianej ciąży. Produkt jest odpowiedni dla kobiet, u których cykl trwa więcej niż 23 dni, ale nie więcej niż 35.

Zielone światełko na monitorze oznacza dni, w których można współżyć bez konieczności stosowania dodatkowych zabezpieczeń antykoncepcyjnych. Dodatkowo ekran może wyświetlić informacje m.in. o dacie wykonania kolejnego testu.

Czerwone światełko oznacza dni, w których istnieje wysokie prawdopodobieństwo zającia w ciążę. Jest to czas owulacji, podczas której zostaje uwolniona komórka jajowa z jajnika. Podczas takich dni nalezy powstrzymać się od współżycia lub zastosować dodatkową metodę antykoncepcyjną.

Żółte światełko oznacza dzień, w którym nalezy wykonać kolejny test.

Wskazania:

Jest to metoda antykoncepcyjna zapobiegająca zajściu w ciążę.

Sposób użycia:

W dniu, gdy lampka wskaże konieczność wykonania testu należy za pomocą testerów Persona zmierzyć poziom hormonów z pierwszego porannego moczu. W tym celu należy zaabsorbować mocz bezpośrednio ze strumienia lub najpierw do czystego pojemniczka, a potem na tester. Włączyć moniotr i włożyć pasek do środka, odczekać 5 minut na odczytanie wyniku. Wyciągnąć pasek po sygnale oznaczającym dany dzień cyklu. Nie nalezy pomijać dni testowych, gdyz moniotr może błędnie odczytac informacje i wskazywać więcej dni "czerwonych".

Środki ostrożności:

Nie należy stosować tej metody w przypadku:

- gdy cykl menstruacyjny trwa mniej niż 23 dni lub więcej niż 35 dni;
- pojawienia się zaburzeń związanych z przekwitaniem;
- karmienia piersią;
- stosowania środków hormonalnych ( antykoncepcji hormonalnej, leczenia niepłodności, hormonalnej terapii zastępczej);
- stosowania środków wpływających na cykl;
- przyjmowania antybiotyków zawierających tetrecykliny;
- zaburzeń pracy wątroby, nerek lub przy zespole policystycznych jajników.

Persona przeciwwskazania
Persona cena
Persona zamienniki
Persona zamiennik
Persona odpowiednik
Persona tańszy zamiennik
Persona czy działa
Persona
Persona opinie
Persona ulotka
Persona skład
Persona dawkowanie
metody antykoncepcyjne zapobieganie ciąży testy płodności jak określić dni niepłodne
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Persona

Dodano: 24 Wrzesień 2016
Autor: Edzia '89
Ocena:
Słyszałam dobre opinie, ale cena sprawia, że nadal waham się nad zakupem. Może ktoś upewni mnie, że warto?
Odpowiedź

Dodaj opinię o Persona

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 768 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 883 produktów w 209 kategoriach