42 298 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach
Jesteś tutaj:
> >

Teslor

TeslorTeslor
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: roztwór doustny
Cena: 16.49 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: (0,5 mg/ml), roztwór doustny, 150 ml, (0,5 mg/ml), roztwór doustny, 60 ml
Działanie: przeciwalergiczne
Ulotka:

Opis i skład produktu Teslor

 

Lek Teslor łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie dróg nosowych spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza). Do objawów takiego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub wydzielinę z nosa, swędzenie podniebienia oraz swędzenie, zaczerwienienie lub łzawienie oczu. Teslor stosowany jest również w celu łagodzenia objawów związanych z pokrzywką (stan skóry wywołany uczuleniem). Do objawów tego stanu zalicza się: świąd skóry i pokrzywkę.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Lek Teslor może być przyjmowany z posiłkiem lub bez posiłku.

Możliwe skutki uboczne:

Uczucie zmęczenia, suchość w jamie ustnej i bóle głowy, ból głowy; rzadziej: kołatanie serca, szybkie bicie serca, bóle brzucha, nudności (mdłości), wymioty, rozstrój żołądka, biegunki, zawroty głowy, senność, bezsenność, bóle mięśni, omamy, drgawki, niepokój z nadmierną aktywnością ruchową, zapalenie wątroby i nieprawidłowości w testach czynności wątroby. Nie przypuszcza się, by lek Teslor stosowany w zalecanej dawce powodował uczucie senności lub zmniejszenie zdolności koncentracji uwagi. Jednak, bardzo rzadko, u niektórych osób występuje senność, która może wpływać na ich zdolność prowadzenia pojazdów lub obsługiwania maszyn.

Poinformuj lekarza:

Jeśli masz uczulenie na desloratadynę lub którykolwiek z pozostałych składników leku, zaburzenia czynności nerek. Należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich lekach przyjmowanych obecnie lub ostatnio, a także o lekach, które planujesz przyjmować. Nie są znane interakcje leku Teslor z innymi lekami.  Jeśli jesteś w ciąży lub ją podejrzewasz oraz gdy karmisz piersią..

Teslor opinia
Teslor opinie
Teslor ulotka
Teslor skład
Teslor dawkowanie
Teslor przeciwwskazania
Teslor cena
Teslor zamienniki
Teslor zamiennik
Teslor odpowiednik
Teslor tańszy zamiennik
Teslor czy działa
swędzenie świąd skóry katar sienny pokrzywka kichanie uczulenie na roztocza alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa zapalenie dróg nosowych zaczerwienie i łzawienie oczu uczulenie na skórze
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Teslor

Dodaj opinię o Teslor

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 42 298 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach