45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Podobne produkty


TerbiGen

TerbiGenTerbiGen
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 28.08 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 250 mg, tabletki, 28 szt, tabletki, 250 mg, 14 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Terbinafinum
Działanie: przeciwgrzybicze
Ulotka:

Opis i skład produktu TerbiGen

 

Lek stosowany w leczeniu grzybicy owłosionej skóry głowy. Grzybicze zakażenia skóry, takie jak grzybica tułowia, podudzi, stóp - w przypadku, gdy leczenie doustne jest uzasadnione lokalizacją, nasileniem lub rozległością infekcji. Grzybica paznokci wywołana przez dermatofity.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Zaburzenia żołądkowo-jelitowe (wzdęcia, brak łaknienia, nudności, łagodne bóle brzucha, biegunka) ból głowy, reakcje skórne (wysypka, pokrzywka). Ponadto mogą wystąpić bóle stawowe i mięśniowe, przemijające zaburzenia lub utrata smaku; nadwrażliwość na światło, zawroty głowy, zmęczenie, zaburzenia czynności wątroby. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na terbinafinę lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, ciężkie zaburzenia czynności nerek i/lub wątroby, łuszczycę. Gdy przyjmujesz rifampicynę, cymetydynę, trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne, beta-adrenolityki, doustne leki antykoncepcyjne. Preparat stosowany jednocześnie z doustnymi środkami antykoncepcyjnymi może wywoływać zaburzenia menstruacyjne (krwawienia międzymiesiączkowe, nieregularne cykle). Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. W ciąży dopuszcza się stosowanie jedynie w przypadku, gdy przewidywane korzyści dla matki przewyższają potencjalne ryzyko dla płodu. Nie stosować w okresie karmienia piersią.

TerbiGen opinia
TerbiGen opinie
TerbiGen ulotka
TerbiGen skład
TerbiGen dawkowanie
TerbiGen przeciwwskazania
TerbiGen cena
TerbiGen zamienniki
TerbiGen zamiennik
TerbiGen odpowiednik
TerbiGen tańszy zamiennik
TerbiGen czy działa
grzybica grzybica stóp grzybica paznokci choroby skóry głowy grzybica tułowia grzybica podudzi grzybica owłosionej skóry głowy grzybicze zapalenie skóry dermatofity
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze kremy do stóp - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Opinie o TerbiGen

Dodaj opinię o TerbiGen

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach