43 632 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 873 produktów w 207 kategoriach

Tarivid 200

Tarivid 200Tarivid 200
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 15.77 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki powlekane, 200 mg, 10 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Ofloxacinum
Działanie: bakteriobójcze
Ulotka:

Opis i skład produktu Tarivid 200

 

Lek stosowany w leczeniu zakażeń dróg oddechowych, moczowo-płciowych (także rzeżączka), zakażenia skóry i tkanki łącznej, zakażenia w obrębie jamy brzusznej.

Dawkowanie:

Doustnie. Popijać niewielką ilością wody. Można przyjmować w trakcie posiłku lub na czczo. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz.

Możliwe skutki uboczne:

Niekiedy zaburzenia żołądkowo-jelitowe (nudności, brak łaknienia, rzadziej biegunka), zaburzenia neurologiczne (bezsenność, ból i zawroty głowy, parestezje, bardzo rzadko - zaburzenia widzenia, węchu, smaku, halucynacje), bóle stawów i mięśni. Możliwe reakcje nadwrażliwości (obrzęk krtani, nadwrażliwość na światło), bardzo rzadko zaburzenia hematologiczne, zwiększenie aktywności aminotransferaz i stężenia kreatyniny we krwi. Ze względu na działanie fotouczulające leku w czasie stosowania ofloksacyny należy unikać przebywania na słońcu. Lek może upośledzać sprawność psychoruchową i ograniczać zdolność prowadzenia pojazdów i obsługi urządzeń mechanicznych w ruchu.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na chinolony, padaczkę, schorzenia nerek i wątroby. Gdy przyjmujesz leki zobojętniające sok żołądkowy, zawierające związki glinu i magnezu, leki przeciwkrzepliwe, niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), cyklosporynę. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

Tarivid 200 cena
Tarivid 200 zamienniki
Tarivid 200 zamiennik
Tarivid 200 odpowiednik
Tarivid 200 tańszy zamiennik
Tarivid 200 czy działa
Tarivid 200 opinia
Tarivid 200 opinie
Tarivid 200 ulotka
Tarivid 200 skład
Tarivid 200 dawkowanie
Tarivid 200 przeciwwskazania
zakażenie dróg płciowych zakażenie tkanki łącznej zakażenie jamy brzusznej zakażenia dróg oddechowych zapalenie płuc rzeżączka zakażenia dróg moczowych zakażenie skóry
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Tarivid 200

Dodaj opinię o Tarivid 200

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 632 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 873 produktów w 207 kategoriach