40 702 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 603 produktów w 205 kategoriach

Podobne produkty

Tanno Hermal Lotio

Tanno Hermal LotioTanno Hermal Lotio
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: bez recepty
Producent: ALMIRALL HERMAL
Postać: płyn do stosowania na skórę
Cena: 20.49 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka: Zadaj pytanie z kategorii opryszczka

Opis i skład produktu Tanno Hermal Lotio

Tanno Hermal Lotio, 100 g.

Tanno Hermal Lotio to wyrób medyczny do stosowania na sączące, poinfekcyjne zmiany skórne o działaniu ochronnym osuszającym.

Skład Tanno Hermal Lotio:

100 g. preparatu zawiera: talk 19,5 g, tlenek cynku 15,0 g, garbniki syntetyczne 1,0 g. Pozostałe składniki produktu to :woda oczyszczona, 85% glicerol, tri[alkil{C-C}poli(oksyetylen)-4]fosforanu (Hostaphat KW 340 N), lecytyna, koloidalny roztwór dwutlenku krzemu, alkohol izopropylowy, 4-hydroksybenzoesan metylu, sól sodowa karagenanu.

Właściwości:

Tanno Hermal Lotio zawiera talk, tlenek cynku i syntetyczne garbniki, które działają ściągająco i osuszająco, wiążąc wydzielinę z ran i tworząc barierę ochronną na zmienionej chorobowo skórze. Tanno Hermal Lotio zapobiega swędzeniu, jak też dalszemu rozprzestrzenianiu się infekcji skórnej, pobudzając procesy regeneracji oraz gojenia. 

Przeznaczenie:

Wyrób medyczny do stosowania w przypadku sączących się wydzieli z ran, wywołanych infekcjami, czy swędzącymi, powierzchniowymi chorobami skóry. Odpowiedni do stosowania w fałdach skóry, jak pachy, okolice narządów płciowych i odbytu, pod piersiami, między udami, między palcami rąk i stóp oraz pomocniczo przy pieluszkowym zapaleniu skóry, do miejscowego leczenia swędzących i sączących wysypek skórnych, w leczeniu nadmiernej potliwości.

Przeciwwskazania:

Nie stosować przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na taninę syntetyczną, parahydroksybenzoesany i ich estry (parabeny: E 214-E 219), soję, orzeszki ziemne lub na pozostałe składniki wyrobu. Nie wolno stosować wyrobu do oczu.

Działania niepożądane:

Niezbyt często mogą pojawić się reakcje nadwrażliwości skórnej (wyprysk kontaktowy) oraz łagodne podrażnienia skóry takie jak pokrzywka, zaczerwienienie czy swędzenie. Ponieważ Tanno Hermal Lotio zawiera 4-hydroksybenzoesan metylu, jego stosowanie może powodować pokrzywkę. Możliwe są także opóźnione reakcje nadwrażliwości (wyprysk kontaktowy). Rzadko mogą wystąpić natychmiastowe reakcje nadwrażliwości w postaci pokrzywki czy skurczu oskrzeli.

Sposób użycia:

Przed użyciem wstrząsnąć. Cienką warstwę produktu nnanieść jedynie na zmiany skórne. Stosować 1-2 razy dziennie. 

Tanno Hermal Lotio opinie
Tanno Hermal Lotio ulotka
Tanno Hermal Lotio skład
Tanno Hermal Lotio dawkowanie
Tanno Hermal Lotio przeciwwskazania
Tanno Hermal Lotio cena
Tanno Hermal Lotio zamienniki
Tanno Hermal Lotio zamiennik
Tanno Hermal Lotio odpowiednik
Tanno Hermal Lotio tańszy zamiennik
Tanno Hermal Lotio czy działa
rany sączące osuszanie ran choroby skóry świąd skóry stany zapalne skóry nadmierna potliwość
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Tanno Hermal Lotio

Dodaj opinię o Tanno Hermal Lotio

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Email:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 702 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 603 produktów w 205 kategoriach