40 607 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 603 produktów w 205 kategoriach

Podobne produkty

Synvisc One

Synvisc One, 10 ml, 1 ampułko - strzykawkaSynvisc One, 10 ml, 1 ampułko - strzykawka
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: bez recepty
Producent: GENZYME
Postać: iniekcje
Cena: 1028.85 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka: Zadaj pytanie z kategorii przeciwbólowe

Opis i skład produktu Synvisc One

Synvisc One, 10 ml, 1 ampułko - strzykawka

Synvisc One to roztwór do iniekcji pomagający w bólu lub ograniczonej ruchomości stawów maziówkowych.

Skład Synvisc One:

1 ml. hylanu G-F 20 zawiera: hylan 8,0 mg, chlorek sodu 8,5 mg, wodorofosforan dwusodowy 0,16 mg, jednowodny dwuworofosforan sodu 0,04 mg, woda do wstrzykiwania q.s. Zawartość każdej strzykawki jest sterylna i apirogenna.

Właściwości:

Synvisc One to roztwór zawierający hylany, czyli pochodne hialuronianu - składnika płynu maziówkowego, nadającego mu elastyczności. Synvisc One wykazuje właściwości smarujące oraz minimalizujące wstrząsy. Dzięki temu pozwala na prawidłowy ruch stawów maziówkowych, który nie będzie powodował dolegliwości bólowych. Ma postać sterylnych, apirogennych, szklanych strzykawek do jednorazowego użytku. 

Przeznaczenie:

Zaleca się stosowanie Synvisc One w przypadku bólu i ograniczonej ruchomości stawów maziówkowych, wynikających ze zmian zwyrodnieniowych.

Przeciwwskazania:

Hylan G-F 20 nie powinien być stosowany w przypadku zastoju żylnego lub limfatycznego, jak również przy ciężkim zapaleniu stawów, zakażeniu stawu kolanowego oraz przy chorobach skóry lub zakażeniach występujących w miejscu wstrzyknięcia. Nie należy podawać doczyniowo, pozastawowo lub do tkanek maziówki i torebki stawowej. Nie należy jednocześnie stosować na skórę środków dezynfekujących zawierających czwartorzędowe sole amonowe, ponieważ w ich obecności hialuronian może się strącić.

Działania niepożądane:

Po podaniu preparatu mogą wystąpić w pojedynczych przypadkach przejściowe bóle, uczucie gorąca i obrzęk w miejscu wstrzyknięcia leku, dlatego zalecane jest schłodzenie stawu lodem.  

Sposób użycia:

Preparat powinien być podawany przez lekarza, który ustali czas trwania leczenia zależnie od rodzaju dolegliwości. Zazwyczaj terapia to 3-5 wstrzyknięć w cotygodniowych odstępach czasowych.

Synvisc One
Synvisc One opinie
Synvisc One ulotka
Synvisc One skład
Synvisc One dawkowanie
Synvisc One przeciwwskazania
Synvisc One cena
Synvisc One zamienniki
Synvisc One zamiennik
Synvisc One odpowiednik
Synvisc One tańszy zamiennik
Synvisc One czy działa
ruchomość stawów ból stawów problemy z poruszaniem się zastrzyki w kolano zwyrodnienie stawów smarowanie stawów
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Synvisc One

Dodano: 20 Październik 2016
Autor: Małgorzata
Ocena:
Dziś wzięłam synvisc one.Jestem szczęśliwa. Od roku 2012 cierpiała na ból biodra który promieniowal aż do stopy.Czekam na endoproteze.Wylam Z bólu. Pracuje I myślałam ze muszę się zwolnić nie mogłam kucac założyć butaktoty miał zamek o wiazaniu nie wspomnę. Dziś po zastrzyku zrobiłam pedicure. REWELACJA POLECAM.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Synvisc One

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Email:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 607 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 603 produktów w 205 kategoriach