41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach
Jesteś tutaj:
> >

Symdes

SymdesSymdes
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: roztwór doustny
Cena: 14.79 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 5 mg, tabletki powlekane, 30 szt, 5 mg, tabletki powlekane, 10 szt, (0,5 mg/ml), roztwór doustny, 150 ml
Działanie: przeciwalergiczne
Ulotka:

Opis i skład produktu Symdes

 

Lek stosowany w łagodzeniu objawów związanych z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie dróg nosowych spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza). Do objawów takiego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub wydzielinę z nosa, swędzenie podniebienia oraz swędzenie, zaczerwienie lub łzawienie oczu. Łagodzenie objawów związanych z pokrzywką (stan skóry wywołany uczuleniem). Do objawów tego stanu zalicza się: świąd skóry i wysypkę.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Lek może być przyjmowany z posiłkiem lub bez posiłku.

Możliwe skutki uboczne:

U dzieci w wieku poniżej 2 lat  częstymi działaniami niepożądanymi były: biegunka, gorączka i bezsenność, natomiast u osób dorosłych: uczucie zmęczenia, suchość w jamie ustnej i bóle głowy. Nie przypuszcza, się, by lek Symdes stosowany w zalecanej dawce powodował uczucie senności lub zmniejszenie koncentracji uwagi. Jednak bardzo rzadko u niektórych osób występuje senność, która może wpływać na ich zdolność prowadzenia pojazdów lub obsługiwania maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na desloratadynę, loratadynę lub którykolwiek z pozostałych składników leku, zaburzenia czynności nerek. Gdy przyjmujesz inne leki. Należy poinformować lekarza o wszystkich aktualnie lub ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub gdy karmisz piersią. Nie należy stosować leku Symdes w okresie ciąży lub karmienia piersią.

Symdes, (0,5 mg/ml), roztwór doustny, 150 ml ulotka
Symdes, (0,5 mg/ml), roztwór doustny, 150 ml skład
Symdes, (0,5 mg/ml), roztwór doustny, 150 ml dawkowanie
Symdes, (0,5 mg/ml), roztwór doustny, 150 ml przeciwwskazania
Symdes, (0,5 mg/ml), roztwór doustny, 150 ml cena
Symdes zamienniki
Symdes zamiennik
Symdes odpowiednik
Symdes tańszy zamiennik
Symdes czy działa
Symdes, (0,5 mg/ml), roztwór doustny, 150 ml opinia
Symdes, (0,5 mg/ml), roztwór doustny, 150 ml opinie
świąd skóry katar sienny kichanie łzawienie oczu pokrzywka alergiczna uczulenie na roztocza alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa swędzenie podniebienia zapalenie dróg nosowych zaczerwienienie oczu wysypka na skórze
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Symdes

Dodaj opinię o Symdes

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach