40 311 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 514 produktów w 205 kategoriach

Podobne produkty

Suhagra

SuhagraSuhagra
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: na receptę
Postać: tabletki
Cena: 141.10 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka: Zadaj pytanie z kategorii libido, popęd seksualny

Opis i skład produktu Suhagra

Suhagra, 12 tabletek

To lek do stosowania przeciw zaburzeniom erekcji.

Skład:

Substancja czynna: sildenafil citrate.

Właściwości:

Suhagra, tak jak Viagra została oparta na aktywności sildenafilu, który poprawia ukrwienie penisa, wyzwalając tlenek azotu w ciele jamistym członka. W efekcie powoduje to rozszerzenie naczyń krwionośnych i umożliwia wywołanie oraz utrzymanie erekcji tak, by można było odbyć w pełni satysfakcjonujący stosunek seksualny.

Przeciwwskazania:

Nie należy stosować leku u pacjentów stosujących azotany w jakiejkolwiek formie i w jakimkolwiek czasie. Trzeba wiedzieć, iż bardzo duża grupa leków zawiera właśnie azotany, na przykład leki na astmę (w tym nitrogliceryna).

Zawsze należy zweryfikować, czy  brane  leki nie wejdą w interakcję z preparatem, co może doprowadzić do znacznego i niebezpiecznego obniżenia ciśnienia krwi, może spowodować zawroty głowy, utraty przytomności, a nawet zawał lub wylew. Ostrożność w przyjmowaniu zaleca się też osobom, u których niedawno wystąpiły niepożądane zdarzenia ze strony układu krążenia, udar mózgu, lub niekontrolowane nadciśnienie i niedociśnienie. 

Tak jak w przypadku wszystkich leków podawanych w zaburzeniach erekcji, przed rozpoczęciem leczenia należy ocenić stan pacjenta z punktu widzenia układu krążenia. Preparat nie jest lekiem dla kobiet. Nie powinni go też stosować mężczyźni po 60-tym roku życia, osoby z dolegliwościami ze strony nerek i wąrtoby.

Działania niepożądane:

Do skutków ubocznych zażywania leku zalicza się bóle głowy, zaczerwienienie twarzy, niestrawność. 

Dawkowanie:

Dawka jest dobierana przez lekarza indywidualnie do potrzeb konkretnego pacjenta. Zazwyczaj stosuje się raz dziennie dawkę nieprzekraczającą 100 mg. na dobę, przy czym zawsze zaleca się przyjmowanie najmniejszej możliwej dawki, przynoszącej pożądane efekty.

Suhagra opinia
Suhagra opinie
Suhagra ulotka
Suhagra skład
Suhagra dawkowanie
Suhagra przeciwwskazania
Suhagra cena
Suhagra zamienniki
Suhagra zamiennik
Suhagra odpowiednik
Suhagra tańszy zamiennik
Suhagra czy działa
erekcja potencja impotencja wzwód sztywność penisa męska sprawność
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Suhagra

Dodano: 05 Luty 2016
Autor: Robek
Ocena:
W problemach z męskością lek staje na wysokości zadania, niestety podczas przyjmowania pojawiły się u mnie problemy ze strony układu pokarmowego.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Suhagra

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Email:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 311 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 514 produktów w 205 kategoriach