41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Spasmo-Lyt

Spasmo-LytSpasmo-Lyt
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki drażowane
Cena: 73.99 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 20 mg, tabletki drażowane, 30 szt
Działanie: rozkurcza mięśnie gładkie pęcherza moczowego
Ulotka:

Opis i skład produktu Spasmo-Lyt

 

Lek stosowany w leczeniu niestabilności lub nadwrażliwości mięśnia wypieracza pęcherza moczowego przebiegającej z częstomoczem, parciem lub nietrzymaniem moczu.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania preparatu ustala lekarz. Lek należy stosować na czczo, przed posiłkiem. Tabletki należy przyjmować   Nie zaleca się podawania preparatu dzieciom poniżej 12 roku życia ze względu na brak danych odnośnie bezpieczeństwa i skuteczności stosowania preparatu w tej grupie pacjentów.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Bardzo często: suchość w jamie ustnej. Często: dyspepsja, zaparcia, bóle brzucha, nudności. Niezbyt często: wzdęcia z oddawaniem gazów. Rzadko: niemożność całkowitego opróżnienia pęcherza moczowego, przyspieszona praca serca, zaburzenia widzenia, biegunka, duszność, wysypka, osłabienie, bóle w klatce piersiowej.   Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np.: zaburzenia widzenia stwarza niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na substancję czynną lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, zaleganie moczu, ciężkie choroby żołądka i/lub jelit, nużliwość mięśni, jaskrę, zaburzenia rytmu serca, choroby serca, zaburzenia czynności nerek i/lub wątroby, nietolerancję niektórych cukrów.   Gdy przyjmujesz leki inne leki. Należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Stosowanie leku w okresie ciąży i okresie karmienia piersią ograniczone jest do przypadków, gdy jest to bezwzględnie konieczne.

Spasmo-Lyt opinia
Spasmo-Lyt opinie
Spasmo-Lyt ulotka
Spasmo-Lyt skład
Spasmo-Lyt dawkowanie
Spasmo-Lyt przeciwwskazania
Spasmo-Lyt cena
Spasmo-Lyt zamienniki
Spasmo-Lyt zamiennik
Spasmo-Lyt odpowiednik
Spasmo-Lyt tańszy zamiennik
Spasmo-Lyt czy działa
częstomocz parcie na mocz nietrzymanie moczu niestabilność wypieracza pęcherza moczowego nadwrażliwość mięśnia wypieracza pęcherza moczowego problem z sikaniem ciągle siusiam choroby pęcherza moczowego
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Spasmo-Lyt

Dodaj opinię o Spasmo-Lyt

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach