40 702 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 603 produktów w 205 kategoriach

Slimex

SlimexSlimex
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: bez recepty
Postać: tabletki
Cena: 226.74 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka: Zadaj pytanie z kategorii apetyt

Opis i skład produktu Slimex

Slimex, Hab Pharmaceuticals  Research & Ltd, 30 tabletek

To preparat wspomagający w procesie odchudzania.

Skład:

Składnik aktywny: sybutramina.

Własciwości:

Slimex opiera się na sybutraminie i działa, redukując apetyt i pomagając szybciej osiągnąć uczucie sytości oraz zwiększając wydatek energetyczny organizmu poprzez nasilenie termogenezy. W efekcie spożywa się znacznie mniejszą ilość kalorii, co umożliwa proces chudnięcia średnio 1 kilograma tygodniowo.

Przeznaczenie:

Produkt do leczenia nadwagi i otyłości, dla osób zagrożonych cukrzycą typu 2 lub dyslipidemią.

Przeciwwskazania:

Nie stosować w razie nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu, przez osoby cierpiące na bulimię lub jadłowstręt psychiczny, z chorobą psychiczną, zespółem Gillesa de la Tourette, niedokrwieniem, niewydolnością serca, wadami serca i innymi poważnymi chorobami układu krążenia, z ciężkimi zaburzeniami czynności wątroby i nerek, jaskrą, z jednoczesnym podawaniem innych środków odchudzających, leków przeciwdepresyjnych, leków uspokajająych, w okresie ciąży i laktacji oraz przez osoby niepełnoletnie. 

Działania niepożądane:

Większość działań niepożądanych wystąpiła w pierwszych 4 tyg. leczenia, ich nasilenie oraz częstotliwość zmniejszały się z upływem czasu. Bardzo często obserwowano: suchość w jamie ustnej, bezsenność, zaparcie. Często: tachykardię, kołatanie serca, nadciśnienie tętnicze, rozszerzenie naczyń krwionośnych (uderzenia gorąca), nudności, nasilenie dolegliwości związanych z guzkami krwawniczymi, nudności, ból i zawroty głowy, parestezje, niepokój, zwiększoną potliwość, zaburzenia smaku. Mogą również wystąpić: reakcje nadwrażliwości (m.in. pokrzywka, wykwity skórne, obrzęk naczynioruchowy, reakcje anafilaktyczne), małopłytkowość, choroba Schönleina i Henocha, migotanie przedsionków, napadowy częstoskurcz nadkomorowy, pobudzenie, depresja, napady padaczkowe, przemijające zaburzenia pamięci krótkotrwałej, niewyraźne widzenie, biegunka, wymioty, łysienie, ostre śródmiąższowe zapalenie nerek, zapalenie kłębuszków nerkowych obejmujące tkankę łączną i naczynia włosowate, zatrzymanie moczu, zaburzenia wytrysku, impotencja, zaburzenia cyklu miesiączkowego, krwotok maciczny, przemijające zwiększenie aktywności enzymów wątrobowych we krwi. Rzadko obserwowano objawy odstawienia, takie jak zwiększone łaknienie i ból głowy. 

Dawkowanie:

Spożywać pod nadzorem lekarza, zazwyczaj dawkę dobową stanowi 1 tabletka. Stosować rano. Połykać w całości, popijając dużą ilością płynu.

Slimex opinia
Slimex opinie
Slimex ulotka
Slimex skład
Slimex dawkowanie
Slimex przeciwwskazania
Slimex cena
Slimex zamienniki
Slimex zamiennik
Slimex odpowiednik
Slimex tańszy zamiennik
Slimex czy działa
odchudzanie nadwaga otyłość hamujące apetyt utrata wagi schudnąć
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Slimex

Dodano: 22 Luty 2016
Autor: Edyta
Ocena:
W ulotce Slimex jest mowa o suchości w jamie ustnej jako ubocznym skutku zastosowania, u mnie była na tyle dokuczliwa, że przerwałam kurację i już do niej nie wróciłam.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Slimex

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Email:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 702 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 603 produktów w 205 kategoriach