39 921 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach

Skinsept Mucosa

Skinsept Mucosa, płyn do odkażania błon śluzowych, 500 mlSkinsept Mucosa, płyn do odkażania błon śluzowych, 500 ml
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: bez recepty
Producent: ECOLAB
Postać: płyn
Cena: 47.99 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Skinsept Mucosa

Skinsept Mucosa, płyn do odkażania błon śluzowych, 500 ml

Skinsept Mucosa to preparat służący do odkażania błon śluzowych.

Skład

Skinsept Mucosa zawiera: 100 g roztworu zawiera: substancja czynna: 10,4 g etanolu (96%), 1,67 g roztworu nadtlenku wodoru (30%), 1,50 g roztworu dwuglukonianu chlorheksydyny (20%). Substancje pomocnicze: kwas mlekowy, polyvidon, macrogol, substancje zapachowe, wodorotlenek sodu, woda oczyszczona.

Dawkowanie

Skinsept Mucosa wskazany jest do odkażania zewnętrznych błon śluzowych oraz graniczących z nimi części skóry.

Roztwór należy nanieść jeden raz aż do otrzymania całkowitego pokrycia środkiem i  pozostawić na 60 sekund. W przypadku podejrzenia o występowanie wirusa HBV należy czas stosowania przedłuzyć do 30 minut.

Działanie

Skinsept Mucosa ma działanie bakteriobójcze, grzybobójcze, pierwotniakobójcze, wirusobójcze, na wirusa Herpes Simplex, inaktywuje wirusy HBV i HIV. Płyn  jest autosterylny.

Wskazania

Skinsept Mucosa jest wskazany do oczyszczania błon śluzowych oraz graniczącej z nimi skóry przed: operacjami, zabiegami ginekologicznymi i położniczymi, cewnikowaniem pęcherza moczowego, zabiegami przezcewkowymi.

Przeciwwskazania

Skinsept Mucosa nie wolno uzywac w przypadku uczulenia na jego składniki. Preparatu nie należy stosować u niemowląt i małych dzieci ze względu na brak danych.

Nie należy stosować na rany o dużej powierzchni; nie należy stosować do oczu ani uszu. Skinsept mucosa nie może być stosowany w obrębie jamy brzusznej / np. śródoperacyjnie/ oraz na błonach śluzowych nosa oraz oskrzeli. Skinsept Mucosa nie należy stosować w razie znanych reakcji alergicznych na składniki preparatu.

Skinsept Mucosa opinia
Skinsept Mucosa opinie
Skinsept Mucosa ulotka
Skinsept Mucosa skład
Skinsept Mucosa dawkowanie
Skinsept Mucosa przeciwwskazania
Skinsept Mucosa cena
Skinsept Mucosa zamienniki
Skinsept Mucosa zamiennik
Skinsept Mucosa odpowiednik
Skinsept Mucosa tańszy zamiennik
Skinsept Mucosa czy działa
Skinsept Mucosa
Skinsept Mucosa płyn
płyn do czyszczenia skóry odkażanie błon śluzowych na błony sluzowe płyn odkażający płyn do odkażania płyn oczyszczajacy
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Skinsept Mucosa

Dodano: 14 Marzec 2016
Autor: Karolina
Ocena:
Skinsept Mucosa posłużył mi do odkażania okolic intymnych przed zabiegiem na nadżerkę. Ma sporą cenę i nie do końca jestem przekonana, czy spełnia swoje zadanie.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Skinsept Mucosa

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 39 921 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach