41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Setal MR

Setal MRSetal MR
(2 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu
Cena: 30.57 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 35 mg, tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu, 60 szt,
Działanie: cytoprotekcyjne
Ulotka:

Opis i skład produktu Setal MR

 

Lek stosowany w chorobie niedokrwiennej serca - zapobieganie napadom dławicy piersiowej, w skojarzeniu z innymi lekami. W otolaryngologii: zawroty głowy pochodzenia naczyniowego, zawroty głowy w przebiegu choroby Meniere'a, szum w uszach.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Tabletki należy przyjmować podczas posiłków, popijając wodą. Tabletki należy połykać w całości.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Rzadko mogą wystąpić po jego zastosowaniu zaburzenia żołądkowo-jelitowe (nudności, wymioty). W przypadku wystąpienia innych, niewymienionych działań niepożądanych należy o nich poinformować lekarza.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprwaność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na dichlorowodorek trimetazydyny lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, zaburzenia funkcji nerek i/ lub wątroby.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Skuteczności bezpieczeństwo stosowania leku w ciąży nie zostały ustalone. Nie zaleca się stosowania leku w ciąży i okresie karmienia.

Setal MR zamienniki
Setal MR zamiennik
Setal MR odpowiednik
Setal MR tańszy zamiennik
Setal MR czy działa
Setal MR opinia
Setal MR opinie
Setal MR ulotka
Setal MR skład
Setal MR dawkowanie
Setal MR przeciwwskazania
Setal MR cena
Setal MR lek na receptę
zawroty głowy pochodzenia naczyniowego szum w uczach mam zawroty głowy problemy z błędnikiem serce i układ krążenia choroba niedokrwienna serca leczenie dławicy piersiowej choroba Menier'a zapobieganie napadom dławicy piersiowej
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Setal MR

Dodano: 04 Październik 2018
Autor: czechu
Ocena:
Lek zdecydowanie negatywnie działa na drogi oddechowe.Mam opuchnięty język , dyskomfort woddychaniu oraz trudnosci z ppołykaniem pokarmow stałych
Odpowiedź
Dodano: 15 Czerwiec 2015
Autor: Ania
Ocena:
Zawroty głowy przeszły, jak ręką odjął. Niestety problem wrócił, gdy dowiedziawszy się, że jestem w ciąży odstawiłam lek...
Odpowiedź

Dodaj opinię o Setal MR

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach