41 873 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach
Jesteś tutaj:
> >

Serevent

SereventSerevent
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: aerozol wziewny proszek do inhalacji
Cena: 82.39 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: Dysk, proszek do inhalacji, (50 mcg / dawkę), 60 dawek, aerozol wziewny bezfreonowy, (25 mcg / dawkę), 120 dawek
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Salmeterolum
Działanie: rozkurcza mięśnie gładkie oskrzeli
Ulotka:

Opis i skład produktu Serevent

 

Lek na receptę stosowany w leczeniu astmy oskrzelowej i długotrwalej obturacyjnej choroby płuc. Lek wskazany zwłaszcza dla osób z dusznościami nocnymi i dusznością powysiłkową.

Dawkowanie:

Wziewnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Nie zaleca się stosować u dzieci poniżej 4 roku życia. Osoby z zaburzeniami koordynacji wdechu i trudnościami w uwalnianiu odpowiedniej dawki leku z inhalatora pod ciśnieniem, mogą stosować Serevent aerozol przez aparaty do inhalacji: Babyhaler (do 5 roku życia) i Volumatic (starsze dzieci i dorośli).  

Możliwe skutki uboczne:

Występują rzadko i obejmują drżenia mięśniowe, bóle głowy, pobudzenie psychoruchowe, zaburzenia snu, uczucie kołatania serca. Podobnie jak w przypadku wszystkich preparatów podawanych wziewnie osobom z nadreaktywnością oskrzeli może wystąpić paradoksalny skurcz oskrzeli.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na salmeterol, nadczynność tarczycy. Gdy przyjmujesz leki blokujące receptory β-adrenergiczne. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

Serevent przeciwwskazania
Serevent zamienniki
Serevent zamiennik
Serevent odpowiednik
Serevent tańszy zamiennik
Serevent czy działa
Serevent opinia
Serevent opinie
Serevent cena
Serevent sklad
Serevent ulotka
Serevent dawkowanie
duszności nocne astma duszność chore oskrzela astma oskrzelowa duszności leczenie astmy choroby płuc astmatyk duszność wysiłkowa
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Serevent

Dodaj opinię o Serevent

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 873 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach