44 797 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 931 produktów w 209 kategoriach

SCD Xtra Life

SCD Xtra LifeSCD Xtra Life
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Suplement diety
Producent: ProBiotics
Postać: płyn
Cena: 195.00 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu SCD Xtra Life

SCD Xtra Life, 500ml

SCD Xtra Life jest to ekstrakt pobudzający aktywność pożytecznych mikroorganizmów w przewodzie pokarmowym.

Skład:

Rewitalizowana, niechlorowana woda, ekstrakt z otrębów ryżowych, naturalny ryż brunatny, owoc papai, naturalne wodorosty, SCD ProBio Food®.

Działanie:

Preparat powstał w wyniku fermentacji ekologicznych: otrębów ryżowych, ryżu brunatnego, owoców papai, wodorostów laminaria digitata przy wykorzystaniu probiotycznej technologii SCD. Następnie przeprowadzony został proces filtracji od 50 do 0,3 mikrona. Selektywnie fermentowane składniki zawarte w preparacie wpływają na aktywność pożytecznych mikroorganizmów znajdujących się w przewodzie pokarmowym.

Naturalny ryż brązowy i otręby ryżowe stanowią bardzo bogate źródło witamin, minerałów i antyoksydantów, jakie występują w środowisku naturalnym. Są to m.in.: witamina A, kompleks witamin B, E, kwas foliowy, biotyna i oryzanol. 

Papaja jest to owoc z tropikalnego drzewa melonowca, zawierający aminokwasy i witaminy.

Naturalne wodorosty Laminaria digitata są od lat stosowane w diecie codziennej ludzi żyjących w nadbrzeżnych miejscach. Są źródłem łatwo przyswajalnego białka, nienasyconych kwasów tłuszczowych, witaminy B i beta-karotenu.

SCD Xtra Life® jest to ekstrakt, który składa się także z łatwo przyswajalnych antyoksydantów, witamin, minerałów, enzymów, aminokwasów oraz związków pochodzenia roślinnego.

Wskazania:

Preparat do stosowania w celu regulacji funkcji przewodu pokarmowego.

Uwagi:

Nie powinno się zwiększać wskazanej dziennej porcji.

Pojawiający się osad na dnie butelki, ew. zmiany koloru, smaku, zapachu powstają wyniku naturalnych procesów i nie ma to żadnego wpływu na skuteczność preparatu.

 

 

SCD Xtra Life czy działa
SCD Xtra Life opinia
SCD Xtra Life opinie
SCD Xtra Life ulotka
SCD Xtra Life skład
SCD Xtra Life dawkowanie
SCD Xtra Life przeciwwskazania
SCD Xtra Life cena
SCD Xtra Life zamienniki
SCD Xtra Life zamiennik
SCD Xtra Life odpowiednik
SCD Xtra Life tańszy zamiennik
SCD ProBio Food przewód pokarmowy mikroorganizmy w przewodzie pokarmowym. antyoksydanty naturalne wodorosty kwas foliowy
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o SCD Xtra Life

Dodaj opinię o SCD Xtra Life

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 797 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 931 produktów w 209 kategoriach