39 921 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach

Sanum Sanukehl staph

Sanum Sanukehl staphSanum Sanukehl staph
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać:
Cena: 59.95 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: D6, krople, 10 ml
Ulotka:

Opis i skład produktu Sanum Sanukehl staph

Wskazania: Zakażenia pochodzenia gronkowcowego, zapalenie mieszków włosowych, zapalenie skóry, jęczmień, gradówki, zapalenie błon śluzowych, zapalenie ucha, zapalenie zatok, wyrostka sutkowatego, opon mózgowo-rdzeniowych, szpiku, nerek, zakażenia dróg moczowo-płciowych, czyraki.

 

Właściwości: Sanukehl Staph zawiera wyizolowane polisacharydy Staphylococcus aureus, które działają jak hapteny – wiążąc się z antygenami gronkowca, dzięki czemu czynią je lepiej rozpoznawalnymi dla układu obronnego gospodarza.

 

Przeciwwskazania: Ze względu na brak wystarczających informacji lek nie powinien być stosowany

u dzieci poniżej 12 roku życia oraz u kobiet w ciąży.

 

Dawkowanie: Lek stosuje się następująco: Doustnie: W ostrych przypadkach 5 – 10 kropli przed jedzeniem co 12 – 24 godziny. W stanach przewlekłych – co drugi dzień, 10 kropli jeden raz dziennie przed jedzeniem. Zewnętrznie: 1 raz dziennie wcierać 5 – 10 kropli w zmienioną chorobowo skórę lub w skórę okolicy zgięcia łokcia. Po 8 tygodniach przyjmowanie preparatu leczenie należy przerwać na okres kilku miesięcy.

 

Działanie niepożądane: Opierając się na zawartości w preparacie składników naturalnych można przypuszczać prawdopodobieństwo wystąpienia reakcji nadwrażliwości. W takim wypadku leczenie musi być przerwane i w razie konieczności przeprowadzone leczenie objawowe. Leki immunosupresyjne mogą zmniejszać skuteczność preparatu SANUKEHL D6 STAPH. Na cztery tygodnie przed i po przyjmowaniu leku SANUKEHL D6 STAPH nie powinno się stosować szczepionek podawanych doustnie.

 

Skład: 1 ml zawiera Staphylococcus aureus D6.

Szczegółowe informację znajdują się na ulotce dołączonej do opakowania leku.

 

Sanum Sanukehl staph skład
Sanum Sanukehl staph dawkowanie
Sanum Sanukehl staph przeciwwskazania
Sanum Sanukehl staph cena
Sanum Sanukehl staph zamienniki
Sanum Sanukehl staph zamiennik
Sanum Sanukehl staph odpowiednik
Sanum Sanukehl staph tańszy zamiennik
Sanum Sanukehl staph czy działa
Sanum Sanukehl staph opinia
Sanum Sanukehl staph opinie
Sanum Sanukehl staph ulotka
zapalenie zakażeń infekcje zapalenia błony śluzowe zapalenie błon śluzowych zapalenie skóry jęczmień zapalenie skóry owłosionej leczenie infekcji
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Sanum Sanukehl staph

Dodaj opinię o Sanum Sanukehl staph

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 39 921 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach