40 607 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 603 produktów w 205 kategoriach

Revive

ReviveRevive
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Suplement diety
Producent: NATURALS PREMIUM
Postać: proszek
Cena: 89.00 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka: Zadaj pytanie z kategorii aminokwasy BCAA

Opis i skład produktu Revive

Revive, 400g

Revive to suplement zawierający aminokwasy rozgałęzione BCAA w proporcjach 6:1:3. Stanowią one podstawowy element mięśni, dlatego przy ich rozbudowie dostarczanie tych składników jest niezbędne. Dodatkowo produkt został wzbogacony beta-alaniną, magneze, potasem i witaminami z grupy B, co gwarantuje szybką i skuteczną regenerację mięśni. Ta kompozycja składników hamuje katabolizm, reguluje syntezę białek oraz pomaga w rozbudowie mięśni.

Skład Revive:

Składniki aktywne Na 100 g Na porcję (8g)
L-leucyna 30 g 2400 mg
L-walina 15 g 1200 mg
Tauryna 12 g 960 mg
L-izoleucyna 5 g 400 mg
Beta-alanina 2 g 160 mg
Potas 1,071 g (54%)* 53,55 mg (3%)*
Magnez 0,157 g (42%)* 7,83 mg (2%)*
Witamina B12 (0,1%) 0,031 g (1240%)* 2,5 mg (100%)*
Witamina B6 0,0175 g (1286%)* 1,4 mg (100%)*

* % RWS – Referencyjne wartości spożycia

Działanie:

L-leucyna jest aminokwasem egzogennym odpowiedzialnym za stymulowanie sekreacji hormonów anabolicznych (inuliny) oraz kinazy regulując syntezę białek mięśniowych. Jest to bardzo ważny składnik przy rozbudowie mięśni u sportowca, a także w przypadku redukcji tkanki tłuszczowej.

L-walina to także aminokwas egzogenny biorący udział w syntezie białek mięśniowych oraz stymulujący metabolizm energetyczny. Hamuje katabolizm oraz przyspiesza regenerację komórek mięśniowych. Jej poziom zmniejsza się pod wpływem stresu i nadmiernego przeciążenia.

L-izoleucyna jest aminokwasem egzogennym z grupy rozgałęzionych. Posiada właściwości glukogenne oraz ketogenne, to także źródło zapasowej energii. Bierze udział w syntezie białek, zapobiega rozpadowi komórek mięśniowych, stymuluje ich regenerację oraz naprawę uszkodzonych struktur.

Tauryna jest niebiałkowym aminokwasem zawierającym specyficzną siarkę. Stymuluje poziom wapnia w komórkach, poziom i stężenie elektrolitów oraz kwasów organicznych, reguluje gospodarkę wodno-elektrolitową. Jest to także neurotransmiter oraz neuromodulator o właściwościach antyoksydacyjnych oraz wspomagających trawienie.

Beta-alanina jest aminokwasem endogennym odpowiadającym głównie za cykl glukozowo-alaninowy, procesy energetyczne oraz tworzenie karnozyny o działaniu buforującym. Zwiększa wytrzymałość i wydolność organizmu.

Potas obniża ciśnienie krwi, stymuluje poziom uwodnienia komórek oraz odżywienie komórek mózgowych. Ponadto poprawia przepuszczalność błon komórkowych oraz reguluje funkcjonowanie układu mięśniowego oraz sercowo-naczyniowego. Jego niedobór może powodować zmęczenie, bóle głowy, zaburzenia rytmu pracy serca, snu, nadpobudliwość czy kurcze mięśni.

Magnez bierze udział w procesach energetycznych, dostarcza ATP do mięśni, syntezuje białka oraz aktywuje wiele enzymów odpowiedzialnych m.in. za procesy metaboliczne tłuszczy i węglowodanów. Stabilizuje błony komórkowe, pełni ważną rolę w przekazywaniu impulsów nerwowych oraz kurczliwości włókien mięśniowych.

Witamina B12 jest składnikiem procesu syntezy białek oraz metabolizmu węglowodanów i tłuszczów. Korzystnie wpływa na tworzenie powłok nerwowych oraz elementów morfotycznych krwi.

Witamina B6 wspomaga układ nerwowy, zapobiega starzeniu się komórek nerwowych (neuronów), a ponadto stymuluje syntezę glikogenu, jego rozpad oraz przyswajanie magnezu.

Revive opinie
Revive ulotka
Revive skład
Revive dawkowanie
Revive przeciwwskazania
Revive cena
Revive zamienniki
Revive zamiennik
Revive odpowiednik
Revive tańszy zamiennik
Revive czy działa
aminokwasy rozgałęzione jak zbudować masę jak zrobić mięśnie jak ćwiczyć na siłowni
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Revive

Dodaj opinię o Revive

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Email:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 607 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 603 produktów w 205 kategoriach