40 553 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 603 produktów w 205 kategoriach

RecoMed Zupa

RecoMed Zupa, 4 saszetkiRecoMed Zupa, 4 saszetki
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Suplement diety
Producent: ACTIVLAB PHARMA
Postać: proszek
Cena: 36.90 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka: Zadaj pytanie z kategorii choroby nowotworowe

Opis i skład produktu RecoMed Zupa

RecoMed Zupa, 4 saszetki

RecoMed Zupa- to opracowany przez specjalistów specjalny środek spożywczy w proszku do przygotowania zupy kompletnej pod względem odżywczym, o składzie uzupełniającym zapotrzebowanie organizmu do odżywiania w okresie rekonwalescencji po chorobie, operacji, osób niedożywionych oraz wyniszczonych.

Własciwości

Środek spożywczy kompletny pod względem odżywczym o składzie, który pozwala uzupełnić zapotrzebowanie organizmu do odżywiania osób w okresie rekonwalescencji po chorobie, operacji, niedożywionych, wyniszczonych. RecoMed zawiera wszystkie potrzebne składniki odżywcze: białko, węglowodany, tłuszcz, błonnik pokarmowy oraz zestaw witamin i składników mineralnych. Skoncentrowana forma produktu umożliwia łatwiejsze podawanie i nie obciąża dodatkowo organizmu chorego.

Zalecane spożycie

Preparat można stosować jako główne źródło pożywienia (5 porcji na dobę) lub jako uzupełnienie diety lub jej częściowe zastępowanie (1-3 porcje na dobę).

 

RecoMed Zupa
RecoMed Zupa opinie
RecoMed Zupa ulotka
RecoMed Zupa skład
RecoMed Zupa dawkowanie
RecoMed Zupa przeciwwskazania
RecoMed Zupa cena
RecoMed Zupa zamienniki
RecoMed Zupa zamiennik
RecoMed Zupa odpowiednik
RecoMed Zupa tańszy zamiennik
RecoMed Zupa czy działa
krem dyniowy preparat żywieniowy dla osób po hospitalizacji preparat żywieniowy dla osób po chorobie preparat żywieniowy dla osób w czasie rekonwalescencji preparat żywieniowy dla osób niedożywionych preparat żywieniowy dla osób starszych preparat żywieniowy dla osób po chorobie nowotworowej
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o RecoMed Zupa

Dodaj opinię o RecoMed Zupa

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Email:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 553 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 603 produktów w 205 kategoriach