39 927 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach

Rantudil Forte

Rantudil ForteRantudil Forte
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: kapsułki
Cena: 22.59 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 60 mg, kapsułki twarde, (import równoległy), 20 szt, kapsułki twarde, 60 mg, 21 szt.
Działanie: przeciwbólowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Rantudil Forte

 

Lek na receptę stosowany w leczeniu reumatyzmu: zapalenia stawów, zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa, w chorobie zwyrodnieniowej stawów, w bólach okolicy lędźwiowo-krzyżowej, pooperacyjnych, w ciężkich napadach dny moczanowej.

Dawkowanie:

Doustnie w trakcie posiłków, popijając dużą ilością płynu. Dawkę i częstotliwość stosowania leku określa lekarz. Uwaga!W trakcie leczenia nie należy pić alkoholu. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Ryzyko wystąpienia krwawień z przewodu pokarmowego (owrzodzenie, choroby błony śluzowej przewodu pokarmowego). Często: nudności, wymioty, bóle brzucha, biegunka, utajone krwawienia z przewodu pokarmowego (wyjątkowo prowadzące do niedokrwistości). Lek może ograniczać zdolność do prowadzenia pojadów i obsługi urządzeń mechanicznych.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na acemetacynę, inodmetacynę, niesteroidowe leki przeciwzapalne lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu,  zaburzenia czynności układu krwiotwórczego, czynną chorobę wrzodową żołądka i/lub dwunastnicy, wysokie ciśnienie krwi, niewydolność krążenia. Gdy przyjmujesz digoksynę, preparaty litu, cyklosporynę, metotreksat, kortykosteroidy, leki moczopędne, niesteroidowe leki przeciwzapalne. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. W pierwszym i drugim trymestrze ciąży lek można zastosować tylko w przypadku zdecydowanej konieczności. Nie stosować w ostatnim trymestrze ciąży ze względu na zwiększone ryzyko wystąpienia poważnych komplikacji w czasie porodu. Nie stosować w okresie karmienia piersią.

Rantudil Forte opinie
Rantudil Forte opinia
Rantudil Forte skład
Rantudil Forte cena
Rantudil Forte ulotka
Rantudil Forte dawkowanie
Rantudil Forte przeciwwskazania
Rantudil Forte zamienniki
Rantudil Forte zamiennik
Rantudil Forte odpowiednik
Rantudil Forte tańszy zamiennik
Rantudil Forte czy działa
stawy kręgosłup zapalenie stawów reumatoidalne schorzenia bóle krzyżowe napady dny moczanowej bóle po operacji bóle reumatyzm
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Rantudil Forte

Dodano: 19 Lipiec 2018
Autor: Hanna
Ocena:
Od około roku używałam w związku z rwą kulszową i bólami lędźwiowo-krzyżowymi.Ustąpiły bóle,polecam.Mam 60 lat
Odpowiedź

Dodaj opinię o Rantudil Forte

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 39 927 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach