41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Quinax

QuinaxQuinax
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: krople do oczu
Cena: 29.30 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: krople do oczu, (0,15 mg / ml), 15 ml
Działanie: przeciwzaćmowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Quinax

 

Lek na receptę stosowany profilaktycznie i leczniczo w przypadkach zaćmy starczej, szczególnie w początkowym etapie powstawania zaćmy korowej. Lek działający na zaćmy: pourazową, wrodzoną, wtórną, wikłającą, przy czym skuteczność leku jest w tych przypadkach obniżona.

Dawkowanie:

Miejscowo, do worka spojówkowego. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Nawet jeśli w początkowym okresie leczenia nastąpi poprawa ostrości widzenia, nie należy przerywać podawania preparatu. Lek jest przeznaczony do zapobiegawczego stosowania przez wiele miesięcy.   Uwaga! Osoby noszące soczewki kontaktowe powinny zdejmować je przed zakraplaniem leku i ponownie założyć co najmniej 15 minut później.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Lek jest z reguły dobrze tolerowany, jedynie wyjątkowo mogą pojawić się objawy nadwrażliwości.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychofizyczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu.   Gdy stosujesz inne leki. Należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Jeżeli stosujesz kilka leków okulistycznych należy zachować co najmniej 10-15 minutą przerwę pomiędzy aplikacją każdego z nich.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania leku w okresie ciąży i karmienia piersią.

Quinax zamienniki
Quinax zamiennik
Quinax odpowiednik
Quinax tańszy zamiennik
Quinax czy działa
Quinax opinia
Quinax opinie
Quinax skład
Quinax cena
Quinax ulotka
Quinax dawkowanie
Quinax przeciwwskazania
zaćma starcza problemy z oczami dolegliwości zaćmowe zaćma wrodzona zaćma pourazowa zaćma wtórna zaćma wikłająca zaćma chore oczy
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Quinax

Dodaj opinię o Quinax

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach