40 767 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 699 produktów w 204 kategoriach

PURE BCAA

PURE BCAAPURE BCAA
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Suplement diety
Producent: SFD
Postać: kapsułki
Cena: 29.00 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu PURE BCAA

SFD - PURE BCAA - 200kapsułek

PURE BCAA to wyjątkowy suplement diety przeznaczony dla osób aktywnych, mający w składzie aminokwasy rozgałęzione BCAA, wzmocniony dodatkowo w glutaminę i taurynę. 

Skład PURE BCAA

PURE BCAA zawiera: 40% l-leucyna, 20% l-walina, 20% l-izoleucyna, 10% l-glutamina, 10% tauryna, żelatynowa otoczka kapsułki. 

Działanie

Aminokwasy rozgałęzione(BCAA) to kompleks trzech aminokwasów (leucyny, waliny i izoleucyny), które w suplementacji sportowej pełnią wyjątkową rolę. Działają na aktywność anabolicznych hormonów i kinaz oraz na poziom neuroprzekaźników. Mają silny potencjał neuromodulacyjny, antykataboliczny, wzmacniają procesy anaboliczne oraz uczestniczą w przemianach energetycznych ustroju. 

Glutamina jest aminokwasem uczestniczącym w wielu przemianach, w zachowaniu równowagi kwasowo-zasadowej organizmu oraz w procesach odpornościowych. Jest także istotna dla prawidłowego funkcjonowania enterocytów, komórek jelita cienkiego odpowiedzialnych za wchłanianie składników odżywczych do krwi. 

Tauryna jest niebiałkowym aminokwasem mającym w składzie siarkę, uczestniczącym  w regulacji równowagi wodno-elektrolitowej organizmu, pozytywnie działającym na aktywność neuroprzekaźników, a także mającym właściwości antyoksydacyjne. Specyficzne połączenie pomiędzy tauryną, a insuliną (oddziałują na te same receptory) nadaje jej cechy antykataboliczne, a także wspierają transport składników odżywczych takich jak kreatyna, glukoza, czy aminokwasy do komórek mięśniowych. 

Wskazania

PURE BCAA wskazane jest sportowcom wszystkich dyscyplin, na każdym poziomie wytrenowania, także w czasie pracy nad kondycją i siłą, jak i w czasie budowania masy czy rzeźbienia sylwetki. 

Dawkowanie

Dni treningowe: 1 dawka zaraz przed treningiem. 1 dawka zaraz  po treningu. 

Dni nietreningowe: 1 dawka rano zaraz  po przebudzeniu. 

1 dawka to 8 kapsułek.

PURE BCAA kapsułki
PURE BCAA opinie
PURE BCAA ulotka
PURE BCAA skład
PURE BCAA dawkowanie
PURE BCAA przeciwwskazania
PURE BCAA cena
PURE BCAA zamienniki
PURE BCAA zamiennik
PURE BCAA odpowiednik
PURE BCAA tańszy zamiennik
PURE BCAA czy działa
masa mięsniowa
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o PURE BCAA

Dodaj opinię o PURE BCAA

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 767 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 699 produktów w 204 kategoriach