40 556 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 603 produktów w 205 kategoriach

Primasept med

Primasept med, płyn do mycia i higienicznej dezynfekcji skóry, 1000mlPrimasept med, płyn do mycia i higienicznej dezynfekcji skóry, 1000ml
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Suplement diety
Producent: SCHULKE & MAYER
Postać: płyn
Cena: 37.70 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka: Zadaj pytanie z kategorii higiena

Opis i skład produktu Primasept med

Primasept med, płyn do mycia i higienicznej dezynfekcji skóry, 1000ml

Primasept med jest dermatologicznie przebadanym o szerokim zasięgu bójczym płynem przeznaczonym do higienicznej pielęgnacji, mycia oraz dezynfekcji skóry.

Skład:

100 g płynu do stosowania na skórę zawiera substancje czynne: 1-propanol 10,00 g, 2-propanol 8,00 g, 2-bifenylol 2,00 g. Substancje pomocnicze: kokamidopropylobetaina (roztwór 30%), kwasy tłuszczowe uwodornione, żółcień chinolinowa (E104), disodu edetynian dwuwodny, substancja zapachowa (perfumy Biancaflor), potasu wodorotlenek (roztwór 45%), hydroksyetyloceluloza, woda oczyszczona.

Działanie:

Płyn zawiera odpowiednio dobrane substancje myjące, dezynfekujące oraz pielęgnujace, które nie powodują podrażnienia skóry. Pozwala skutecznie usunąć wszelkie zabrudzenia na powierzchni skóry, zdezynfekować ją, ale nie nadmiernie wysuszyć.
Składniki płynu wykazują właściwości wirusobójcze, grzybobójcze oraz bakteriobójcze. W wyniku badań potwierdzono skuteczność mikrobiologiczną na: B (łącznie z Tbc, MRSA), F, V (HBV, HIV, HCV, Vaccinia, Papova SV40).

Sposób użycia:

- Dezynfekcja i mycie rąk:
Należy użyć 3ml płynu, następnie wcierać go w suche dłonie przez około minutę, po czym trzeba zwilżyć dłonie małą ilościa wody, aby wytworzyła się piana. Myć przez ok minutę po czym dokładnie opłukać i wysuszyć dłonie.

- Dezynfekcja i mycie ciała:
3 ml płynu należy nanieść na skórę na obaszar ok 900cm2 ( co odpowiada np. powierzchni przedramienia), nastepnie płyn pozostawić na minute na skórze, po czym zwilżyć, wytworzyć pianę i myć przez około minutę, nastepnie dokładnie spłukać.

Primasept med opinia
Primasept med opinie
Primasept med ulotka
Primasept med skład
Primasept med dawkowanie
Primasept med przeciwwskazania
Primasept med cena
Primasept med zamienniki
Primasept med zamiennik
Primasept med odpowiednik
Primasept med tańszy zamiennik
Primasept med czy działa
dezynfekcja rąk dezynfekcja skóry płyn dezynfekujący dezynfekcyjny płyn myjący
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Primasept med

Dodano: 21 Luty 2016
Autor: Minie\
Ocena:
Stosuję Primasept med w profilaktyce przeciwgrzybiczej jak na razie działanie mnie nie zawiodło, ale nie chwalę zawczasu.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Primasept med

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Email:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 556 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 603 produktów w 205 kategoriach