45 752 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 003 produktów w 209 kategoriach

Pre-Seed

Pre-SeedPre-Seed
(3 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: bez recepty
Producent: INGFERTILITY
Postać: żel
Cena: 73.00 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Pre-Seed

Pre-Seed, żel intymny, nawilżający, 40 g (tuba + 9 aplikatorów)

Pre-Seed - dopochwowy żel nawilżający przeznaczony dla par starających się o dziecko.

Skład

W skład żelu wchodzą: Woda oczyszczona, hydroksyetyloceluloza, Pluronic, sodu chlorek, sodu fosforan, karbomer, metyloparaben, sodu wodorotlenek, arabinogalaktan, potasu fosforan, propyloparaben. 

Działanie

  • Dzięki swoim składnikom zapewnia optymalne środowisko dla plemników
  • Nie szkodzi plemnikom ani zarodkom
  • Przebadany klinicznie i zalecany przez lekarzy
  • Dostosowuje swoją wartość pH do płodnego śluzu szyjki macicy, aby stworzyć dogodne warunki dla poczęcia

Wskazania

Przeznaczony do wspomagania skuteczności plemników, dodatkowo o właściwościach nawilżających

Dawkowanie

1. Przed pierwszym użyciem usunąć zamknięcie z tubki.
2. Pre-Seed należy zastosować do 15 minut przed stosunkiem płciowym. Zastosowanie żelu przed rozpoczęciem stosunku umożliwia rozproszenie się wilgoci w całej pochwie i daje parze większą spontaniczność.
3. Podłączyć aplikator do tubki Pre-Seed poprzez mocne przykręcenie końcówki aplikatora do tubki .
4. Delikatnie wycisnąć Pre-Seed do aplikatora i kontynuować wyciskanie do chwili, aż aplikator będzie pełny lub znajdzie się w nim pożądana ilość żelu. Większość kobiet wybierze linię napełnienia 3 gm, aby ilość produktu w aplikatorze zaspokoiła ich wymagania. Odłączyć aplikator od tubki. Należy trzymać otwarty koniec aplikatora w pozycji pionowej – ku górze, aby nie doszło do utraty produktu. Po każdym użyciu zakręcić tubkę i zwinąć ją od strony zgrzewu. Nie pozostawiać żelu Pre-Seed bez zamknięcia między zastosowaniami.
5. Nie przechowywać żelu Pre-Seed w aplikatorze przez czas dłuższy niż 30 minut przed użyciem. Oznacza to, że po nabraniu produktu do aplikatora i niewprowadzeniu go do pochwy w ciągu następnych 30 minut, niezużyty produkt Pre-Seed należy wyrzucić wraz z aplikatorem.
6. W celu wprowadzenia żelu Pre-Seed delikatnie wprowadzić aplikator głęboko do pochwy. Można to zrobić w pozycji stojącej, leżącej lub siedzącej (na przykład na toalecie).
7. Trzymając za cylinder aplikatora powoli nacisnąć tłok do oporu w celu wprowadzenia żelu nawilżającego do pochwy .
8. Wyjąć obie części aplikatora z pochwy.
9. W celu uzyskania właściwego nawilżenia pochwy, po podaniu produktu należy lekko przeć. Spowoduje to wydalenie nadmiaru żelu Pre-Seed z pochwy. W razie potrzeby można usunąć jednorazową chusteczką nadmiar produktu znajdującego się na sromie.
10. Po użyciu wyrzucić aplikator. NIE UŻYWAĆ PONOWNIE APLIKATORÓW. 

 

Wskazówki dotyczące zewnętrznego zastosowania żelu Pre-Seed:
Należy wycisnąć niewielką ilość produktu (wielkości pięciozłotówki lub łyżeczki do herbaty) na czubki palców i nanieść w okolice narządów płciowych. W razie potrzeby zmienić ilość w celu osiągnięcia pożądanego nawilżenia. Ze względu na zawartość łagodniejszych składników produkt Pre-Seed wymaga częstszego stosowania w nieco większej ilości niż w przypadku innych produktów, w celu zapewnienia odpowiedniego, optymalnego efektu nawilżenia.

Przeciwwskazania:

Jeżeli stosowanie żelu Pre-Seed powoduje podrażnienie lub dyskomfort, należy zaprzestać używania produktu. Jeśli objawy nie ustępują, należy skontaktować się z lekarzem. 
Nie stosować produktu w przypadku występowania czynnego zakażenia lub urazu pochwy. Jeśli pacjentka była niedawno poddana operacji, przed użyciem żelu powinna zasięgnąć porady lekarza.

Uwagi:

Pre-Seed nie ma właściwości plemnikobójczych, ponieważ nie jest środkiem antykoncepcyjnym. Nie zakłóca działania plemników w żaden sposób.

Pre-Seed jest produktem bardzo śliskim. Należy usunąć wszelkie jego wycieki, niezwłocznie po ich zauważeniu.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
 

 

Pre-Seed zamiennik
Pre-Seed odpowiednik
Pre-Seed tańszy zamiennik
Pre-Seed czy działa
Pre-Seed zamienniki
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Pre-Seed

Dodano: 14 Sierpień 2015
Autor: Halinka
Ocena:
A mi się wydaje, że ten żel to tylko na darmo wydana kasa. Też stosowałam ale niestety nic, dalej staramy się o dziecko. Z tego co poczytałam na forach - opinie też nie są pozytywne.
Odpowiedź
Dodano: 01 Lipiec 2015
Autor: Agnes@
Ocena:
Cena nie nastroiła mnie optymistycznie, ale czego nie robi się w oczekiwaniu na upragnionego dzidziusia. Efektu jeszcze nie ma. Co do produktu to aplikacja jest trochę skomplikowana, ale preparat nie podrażnia i nie uczula. Niestety jest mało wydajny.
Odpowiedź
Dodano: 21 Marzec 2015
Autor: cierpliwi małżonkowie
Ocena:
choć cena zbyt wysoka, to skusiłam się na ten lek po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii, stosujemy z mężem i czekamy na poczęcie
Odpowiedź

Dodaj opinię o Pre-Seed

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 752 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 003 produktów w 209 kategoriach