45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Posterisan H

Posterisan HPosterisan H
(2 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: maść doodbytnicza czopki doodbytnicze
Cena: 32.11 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: maść doodbytnicza, 25 g, czopki doodbytnicze, 10 szt
Działanie: przeciwzapalne
Ulotka:

Opis i skład produktu Posterisan H

Lek na receptę stosowany w leczeniu silnych  problemów wynikających  z dolegliwości żylaków odbytu-hemoroidów, wyprysku okołoodbbytniczego, skuteczny w łagodzeniu świądu odbytu, pęknięć okołoodbytniczych.

Dawkowanie:

Czopki. Doodbytniczo, według zaleceń lekarza. Preparat stosuje się tylko w ostrym stanie, kiedy nieskuteczny okazuje się preparat Posterisan bez dodatku hydrokortyzonu.   Maść. Miejscowo na skóre i błonę śluzową najlepiej po wypróżnieniu lub doodbytniczo za pomocą specjalnego aplikatora dołączonego do opakowania. Preparat należy stosować zgodnie z zaleceniami lekarza.   Uwaga! Leczenie za pomocą preparatu Posterisan H powinno być kontynuowane wyłącznie do czasu ustąpienia objawów.

Możliwe skutki uboczne:

Zaczerwienie, świąd w miejsu podania. Przy przewlekłym używaniu mogą powstać na skórze w okolicy odbytu zmiany zanikowe.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawnośc psychomotroyczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, grzybicze, wirusowe, bakteryjne lub gruźlicze zakażenia w leczonej okolicy   Gdy przyjmujesz glikokortykosteroidy.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. W okresie ciąży i karmienia piersią stosować jedynie w przypadku zdecydowanej konieczności.

Posterisan H cena
Posterisan H ulotka
Posterisan H dawkowanie
Posterisan H przeciwwskazania
Posterisan H zamienniki
Posterisan H zamiennik
Posterisan H odpowiednik
Posterisan H tańszy zamiennik
Posterisan H czy działa
Posterisan H opinia
Posterisan H opinie
Posterisan H skład
wyprysk okołoodbytniczy problemy z hemoroidami ból z hemoroidami dolegliwości odbytnicze hemoroidy żylaki odbytu odbytnica hemoroidy wewnętrzne
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze kremy do golenia - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Zobacz zamienniki

Opinie o Posterisan H

Dodano: 03 Lipiec 2016
Autor: Barbara
Ocena:
To najskuteczniejszy lek. Mnie pomógł szybko. Polecam go bardzo.
Odpowiedź
Dodano: 27 Maj 2015
Autor: Tadeusz
Ocena:
Produkt nieznacznie daje mi ulgę w moich dolegliwościach, stosuję regularnie dla szybszych i długotrwałych efektów, będę stosować dalej i cierpliwie czekać na upragnione działanie
Odpowiedź

Dodaj opinię o Posterisan H

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach