41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Pollinex + Rye

Pollinex + RyePollinex + Rye
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: zawiesina do wstrzykiwań
Cena: 158.41 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: Pollinex + Rye, iniekcje, 1,5 ml, szczepionka podtrzymująca, 1 fiolka
Działanie: odczulające
Ulotka:

Opis i skład produktu Pollinex + Rye

Lek na receptę przeznaczony w stanach alergii pyłkowej, uczulonia na pyłki traw i zbóż z objawami alergicznego nieżytu nosa, astmy oskrzelowej lub alergicznego zapalenia spojówek.

Dawkowanie:

Podskórnie według załączonego schematu. Wstrzyknięć może dokonywać tylko lekarz. Lek należy podawać w warunkach umożliwiających odpowiednie leczenie wstrząsu. Po podaniu leku pacjent co najmniej przez 60 minut powinien pozostawać pod kontrolą lekarza.

Możliwe skutki uboczne:

Łagodne odczyny miejscowe: stwardnienie podskórne i obrzęk w miejscu wstrzyknięcia, umiarkowane reakcje miejscowe (zaczerwienienie i obrzęk wokół miejsca wstrzyknięcia o średnicy większej niż 5 cm), nawrót/zaostrzenie charakterystycznych dla danego pacjenta objawów alergicznych w postaci łagodnych reakcji ogólnoustrojowych (pieczenie oczu, kichanie, kaszel, wyprysk atopowy); umiarkowane reakcje ogólnoustrojowe (świszczący oddech, ucisk w klatce piersiowej, uogólniona pokrzywka, obrzęk Quinckego), w krańcowych przypadkach - wstrząs anafilaktyczny. Typowe objawy zwiastujące wstrząs to: pieczenie, swędzenie oraz uczucie gorąca pod i na języku i w gardle, swędzenie dłoni i stóp. Ciężkie odczyny opóźnione: po kilku dniach może pojawić się gorączka, bóle stawowe, pokrzywka, uogólnione powiększenie węzłów chłonnych. Objawy te są niezwykle rzadkie. Bardzo ciężkie odczyny miejscowe, a w szczególności odczyny ogólnoustrojowe (uogólniona pokrzywka, skurcz oskrzeli) wskazują, że preparat jest nieodpowiedni dla danego pacjenta.

Poinformuj lekarza:

Jeśli wystąpiła nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Gdy cierpisz na choroby infekcyjne przebiegające z gorączką, stany zapalne dróg oddechowych, napad astmy niepodatny na leczenie lekami rozkurczającymi oskrzela lub w ciągu ostatnich 48 godzin, zmiany wtórne w narządach reaktywnych (np. rozedma, rozstrzenie oskrzeli itp.), choroby autoimmunologiczne, ciężkie i przewlekłe choroby zapalne, czynną gruźlicę płuc lub oczu, ciężkie zaburzenia umysłowe, zaburzenia immunologiczne, nadwrażliwość na fenol i glicerol. Gdy przyjmujesz leki: leki przeciwhistaminowe, glikokortykosteroidy lub stabilizatory komórek tucznych, β-blokery. Jeśli jesteś lub podejrzewasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią.

Pollinex + Rye skład
Pollinex + Rye ulotka
Pollinex + Rye cena
Pollinex + Rye dawkowanie
Pollinex + Rye przeciwwskazania
Pollinex + Rye zamienniki
Pollinex + Rye zamiennik
Pollinex + Rye odpowiednik
Pollinex + Rye tańszy zamiennik
Pollinex + Rye czy działa
Pollinex + Rye opinia
Pollinex + Rye opinie
alergia pyłkowa zapalenie spojówek alergia astma oskrzelowa tabletki na alergię alergiczny nieżyt nosa lek na alergię alergia na pyłki traw
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Pollinex + Rye

Dodaj opinię o Pollinex + Rye

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach