41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Pirolam

PirolamPirolam
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: żel zawiesina do stosowania na skórę
Cena: 23.19 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 1%, zawiesina, 20 g, 1%, żel, 20 g, 80 mg/g, lakier do paznokci leczniczy, 3 g, 1%, roztwór, 30 ml
Działanie: przeciwgrzybicze
Ulotka:

Opis i skład produktu Pirolam

Lek na receptę przeznaczony w stanach zakażeń grzybicznych skóry oraz towarzyszących im zakażeń bakteryjnych.

Dawkowanie:

Zewnętrznie, na skórę. Częstotliwość stosowania preparatu ustala lekarz prowadzący. Preparat zwykle lekko wciera się w chore miejsca 2 razy dziennie. W przypadku leczenia grzybicy paznokci można zastosować opatrunek.   Uwaga! W leczeniu grzybicy skóry i paznokci lek należy stosować jeszcze przez 1-2 tygodnie po ustąpieniu objawów klinicznych.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Rzadko przejściowe pieczenie oraz podrażnienie skóry, rumień, świąd, obrzęk. W przypadku wystąpienia innych, niewymienionych działań niepożądanych należy poinformować lekarza.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Stosowanie leku w ciąży ograniczone jest do przypadków, gdy potencjalne korzyści dla matki przewyższają ewentualne ryzyko dla płodu. Nie stosować w okresie karmienia piersią.

Pirolam dawkowanie
Pirolam przeciwwskazania
Pirolam zamienniki
Pirolam zamiennik
Pirolam odpowiednik
Pirolam tańszy zamiennik
Pirolam czy działa
Pirolam opinia
Pirolam opinie
Pirolam ulotka
Pirolam skład
Pirolam cena
grzybica leczenie grzybicy grzybica stóp zakażenia bakteryjne grzybica rąk zakażenia grzybiczne lek na grzybicę grzybica skóry
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Pirolam

Dodaj opinię o Pirolam

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach