45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Pimafucort

PimafucortPimafucort
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: maść krem
Cena: 25.57 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: maść, 15 g, krem, 15 g
Działanie: bakteriobójcze
Ulotka:

Opis i skład produktu Pimafucort

Lek na receptę przeznaczony w stanach chorób skóry z objawami nadkażenia bakteriami i/lub grzybami. Krem zaleca się w leczeniu stanów ostrych i podostrych oraz zmian zlokalizowanych w obrębie skóry owłosionej i fałdów skórnych. Maść w leczeniu stanów przewlekłych, przebiegających ze złuszczeniem, wysuszeniem lub pękaniem skóry, szczególnie w łojotokowym zapaleniu skóry.

Dawkowanie:

Zewnętrznie, nanosić niewielką ilość preparatu na chorobowo zmienioną skórę. Czas trwania kuracji określa lekarz. Nie należy stosować preparatu w okolicy oczu i na błony śluzowe oraz do ucha w przypadku perforacji błony bębenkowej. Nie stosować długotrwale na uszkodzoną skórę.

Możliwe skutki uboczne:

Bezpośrednio po zastosowaniu preparatu może dojść do nieznacznego zaostrzenia objawów choroby. Długotrwałe stosowanie preparatu może spowodować wystąpienie rozstępów skórnych, szczególnie wrażliwe są: skóra twarzy, skóra owłosiona i okolice narządów płciowych. Mogą wystąpić skórne reakcje uczuleniowe, nadkażenia opornymi szczepami bakterii lub grzybami (preparat należy odstawić). Lek stosowany na duże powierzchnie, długotrwale, pod opatrunkiem okluzyjnym lub w fałdach i zgięciach skóry oraz u dzieci może nasilić miejscowe działania niepożądane oraz - w wyniku absorpcji przez skórę - może wykazywać układowe działania niepożądane (zahamowanie czynności kory nadnerczy).

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na neomycynę lub inne antybiotyki aminoglikozydowe. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

Pimafucort ulotka
Pimafucort opinia
Pimafucort opinie
Pimafucort dawkowanie
Pimafucort przeciwwskazania
Pimafucort zamienniki
Pimafucort zamiennik
Pimafucort odpowiednik
Pimafucort tańszy zamiennik
Pimafucort czy działa
Pimafucort cena
Pimafucort skład
pękanie skóry wysuszenie skóry lek na choroby skóry łojotokowe zapalenie skóry choroby skóry łuszczenie się skóry zakażenia bakteryjne zakażenia grzybiczne
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze kremy do stóp - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Zobacz zamienniki

Opinie o Pimafucort

Dodaj opinię o Pimafucort

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach