39 922 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach

Physiotens

PhysiotensPhysiotens
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 65.89 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 4, 0,4 mg, tabletki powlekane, 28 szt, 2, 0,2 mg, tabletki powlekane, 28 szt, blister (1x28), 4 mg, tabletki powlekane (import równoległy) 30 szt
Działanie: obniża ciśnienie tętnicze krwi
Ulotka:

Opis i skład produktu Physiotens

Lek na receptę przeznaczony w stanach nadciśnienia tętniczego.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Lek można podawać niezależnie od posiłku, tabletki należy połykać, popijając niewielką ilością płynu.

Możliwe skutki uboczne:

Suchość błony śluzowej jamy ustnej, ból i zawroty głowy, uczucie zmęczenia, nudności i zaburzenia snu. Częstość i nasilenie tych objawów zmniejsza się w trakcie leczenia.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na moksonidynę lub pozostałe składniki preparatu, choroby nerek i/lub wątroby, jaskrę, zaćmę, padaczkę, depresje, przerost gruczołu krokowego, choroby serca. Gdy przyjmujesz inne leki obniżające ciśnienie krwi, uspokajające, nasenne i przeciwdepresyjne. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią.

Physiotens opinia
Physiotens opinie
Physiotens cena
Physiotens skład
Physiotens ulotka
Physiotens dawkowanie
Physiotens przeciwwskazania
Physiotens zamienniki
Physiotens zamiennik
Physiotens odpowiednik
Physiotens tańszy zamiennik
Physiotens czy działa
nadciśnienie tętnicze lek na nadciśnienie choroby układu krążenia choroba nadciśnieniowa leczenie nadciśnienia tętniczego zbyt wysokie ciśnienie dobry lek na nadciśnienie nadciśnienie
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Physiotens

Dodaj opinię o Physiotens

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 39 922 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach