45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Contour TS

Contour TS, 1 sztContour TS, 1 szt
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: sprzęt medyczny
Producent: BAYER SP. Z O.O.
Postać: test
Cena: 79.90 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Contour TS

Contour TS, 1 szt.

Contour TS to zestaw do samodzielnego pomiaru glukozy we krwi.

Skład Contour TS:

Zestaw zawiera: glukometr z technologią No Coding, 10 pasków testowych, nakłuwacz MICROLET z regulowaną końcówką, 10 igieł MICROLET lancets, zestaw instrukcji, etui.

Właściwości:

Contour TS jest niewielkich rozmiarów urządzeniem, które służy do pomiaru stężenia glukozy we krwi. Zestaw Contour TS to szybki i miarodajny test do wykonywania w warunkach domowych, który daje wynik już po 8 sekundach, a do zrobienia pomiaru wystarcza minimalna kropla krwi, w tym pobrana z alternatywnych miejsc nakłuć, jak dłoń lub przedramię. Posiada specjalną technologię No Coding - bez kodowania, która pozwala uniknąć błędów wynikających z nieprawidłowego kodowania glukometrów. Kodowanie odbywa się automatycznie, bezpośrednio przez pasek testowy. W pamięci zapisuje się do 250 pomiarów, istnieje możliwość automatyczngo wyliczania średniej odczytów z ostatnich 14 dni, jak też transmisji wyników do PC. Enzym zawarty w pasku testowym nie wchodzi w reakcje z tlenem oraz z substancjami podobnymi do glukozy (maltozą, galaktozą), dzięki czemu substancje te nie mają wpływu na wynik badania, który jest też niezależny od poziomu przyjmowanych substancji, takich jak paracetamol, witamina C, ikodekstryna, a ponadto od temperatury (w zakresie 5-45°C), wilgotności (w zakresie 10-93%) oraz wysokości nad poziomem morza (do 3048 m n. p. m.).

Przeznaczenie:

Sprzęt medyczny dla diabetyków do pomiaru stężenia cukru we krwi.

Sposób użycia:

W celu wykonania pomiaru wsunąć pasek testowy do glukometru, zrobić nakłucie na palcu, nanieść kroplę krwi na końcówkę paska testowego, a po chwili odczytać wynik.

Contour TS opinie
Contour TS ulotka
Contour TS skład
Contour TS dawkowanie
Contour TS przeciwwskazania
Contour TS cena
Contour TS zamienniki
Contour TS zamiennik
Contour TS odpowiednik
Contour TS tańszy zamiennik
Contour TS czy działa
testy dla diabetyków cukrzyca kontrolowanie cukru glukometr stężenie glukozy we krwi badanie poziomu glukozy
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze kremy pod oczy - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Opinie o Contour TS

Dodaj opinię o Contour TS

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach