41 738 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 780 produktów w 204 kategoriach

Palin

PalinPalin
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: kapsułki
Cena: 24.00 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Działanie: bakteriobójcze
Ulotka:

Opis i skład produktu Palin

 

Lek na receptę stosowany w długotrwałych i przewlekłych stanach zakażenia dróg moczowych.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Lek należy przyjmować podczas posiłku. Podczas leczenia zaleca się przyjmowanie dużej ilości płynów.   Uwaga! W czasie leczenia należy unikać intensywnego nasłonecznienia.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Zaburzenia żołądkowo-jelitowe (nudności, bóle żołądka, wymioty), reakcje skórne (nadwrażliwość na światło, pokrzywka, rumień, świąd), zaburzenia neurologiczne (bóle i zawroty głowy, niekiedy napady padaczkowe).   Lek może upośledzać sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na kwas pipemidowy, zaburzenia funkcji wątroby i/lub nerek, padaczkę, miażdżycę naczyń mózgowych.   Gdy przyjmujesz teofilinę, leki zobojętniające sok żołądkowy. Ponadto należy poinfromować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

Palin dawkowanie
Palin przeciwwskazania
Palin cena
Palin opinia
Palin opinie
Palin ulotka
Palin skład
Palin zamienniki
Palin zamiennik
Palin odpowiednik
Palin tańszy zamiennik
Palin czy działa
nerki układ moczowy układ płciowy układ moczowo - płciowy zapalenie układu moczowego zakażenie nerek bakteryjne zapalenie bakteriobójczy
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Palin

Dodano: 07 Lipiec 2018
Autor: Majka
Ocena:
Po latach bezskutecznego leczenia lekami po 150zł (30 szt) zastosowałam Palin tylko raz i tylko przez 9 dni.Mija 3 lata a ja jestem zdrowa .Zawsze mam Palin w apteczce na szczęście tylko w apteczce.Pani doktor na moją prosbe zapisała mi ten lek z komentarzem ,,ale to stary lek' na co ja odparłam no właśnie i oby nikt przy nim nie grzebał.POLECAM
Odpowiedź

Dodaj opinię o Palin

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 738 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 780 produktów w 204 kategoriach