44 520 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 920 produktów w 209 kategoriach

Oxyses

OxysesOxyses
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: kosmetyk
Producent: SESDERMA SL
Postać: spray
Ulotka:

Opis i skład produktu Oxyses

Oxyses - 20 ml

Oxyses SeSDERMA Mist posiada wiele cennych właściwosci. Stosowanie kosmetyku działa relaksująco, zmiękczająco, wygładzająco oraz odświeżająco na akórę. Dzięki unikalnej formie preparatu w postaci mgiełki przenikanie składników aktywnych preparatu w głąb skóry,  po uwolnieniu cieczy następuje zdecydowanie szybciej i intensywniej.

Skład Oxyses:

tlen i 1,6-bifosforan fruktozy.

Wskazanie:

Oxyses  przeznaczony jest  do stosowania na dowolnej części ciała: twarz, dekolt, ręce, włosy, pośladki, brzuch, nogi itd., w sytuacjach  kiedy skóra wymaga dostarczenia tlenu i energii: przed i po zabiegach medyczno-kosmetycznych (operacje, przeszczepy, pilingi chemiczne, mikrodermabrazja). Zalecany jest także  w przypadku owrzodzeń, radiodermitis, nekrozy komórek, problemów skórnych wywołanych  cukrzycą, infekcjami beztlenowymi skóry oraz jako terapia starzenia.

Dawkowanie:

Przed zastosowaniem mgiełki należy oczyścić obszar, na którym preparat będzie stosowany, a następnie trzymając kosmetyk rozpylić go na wybranym obszarze z odległości 5–10cm. Jeżeli preparat jest stosowany na twarz należy unieść podbródek lekko w górę i rozpylić wokół twarzy 4 x (policzki, czoło i broda), następnie odczekać kilka minut do chwili wchłonięcia, ewentualnie wykonując delikatny masaż (spowoduje to szybse wchłanianie). Finalnie należy nanieść krem i wmasować go do całkowitego wchłonięcia.
Jeszcze przed zabiegiem należy do niego odpowiednio przygotować skórę, stosując mgiełkę  2x dziennie przez 20 dni przed zabiegiem, natomiast już po nim minimum przez 4 tygodnie.


Oxyses opinie
Oxyses ulotka
Oxyses skład
Oxyses dawkowanie
Oxyses przeciwwskazania
Oxyses cena
Oxyses zamienniki
Oxyses zamiennik
Oxyses odpowiednik
Oxyses tańszy zamiennik
Oxyses czy działa
wygładzenie skóry odświeżenie skóry skóra zrelaksowana zmiękczenie skóry terapia starzeniowa
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Oxyses

Dodaj opinię o Oxyses

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 520 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 920 produktów w 209 kategoriach