41 738 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 780 produktów w 204 kategoriach

Ovulan

OvulanOvulan
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 37.29 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 75 mcg, tabletki powlekane, 28 szt, 75 mcg, tabletki powlekane, 84 szt
Działanie: antykoncepcja hormonalna
Ulotka:

Opis i skład produktu Ovulan

Lek na receptę mający zastosowanie przy antykoncepcji doustnej.  

Dawkowanie:

Doustne. Zgodnie z zaleceniami lekarza.   

Możliwe skutki uboczne:

Często: Zmiana nastroju, obniżenie się popędu płciowego (libido), ból głowy, nudności, trądzik, ból piersi, miesiączkowanie nieregularne lub jego brak, zwiększenie masy ciała Niezbyt często: Zakażenia pochwy, trudności w używaniu soczewek kontaktowych, wymioty, utrata włosów, bolesne miesiączkowanie, torbiel jajników, zmęczenie. Rzadko: Wysypka, pokrzywka, bolesne sino-czerwone grudki skórne (rumień guzowaty) (są to zaburzenia skórne).  

Poinformuj lekarza:

Jeśli masz uczulenie (nadwrażliwość) na substancję czynną dezogestrel lub którykolwiek z pozostałych składników leku,jeśli jesteś w ciąży lub istnieje podejrzenie zajścia w ciążę, jeśli masz zakrzepicę, jeśli masz lub miłaś w przeszłości żółtaczkę (zażółcenia skóry) lub poważną chorobę wątroby i nie nastąpiła jeszcze normalizacja czynności wątroby, Gdy masz  nowotwoór, który jest zależny od hormonów płciowych, jak niektóre rodzaje raka piersi, gdy występują krwawienia z dróg rodnych o nieznanej przyczynie. Gdy masz cukrzycę, padaczkę,gruźlicę, nadciśnienie tętnicze lub podwyższenie ciśnienia krwi, Gdy masz osutkę (żółtawo-brunatne plamy, przebarwienia na skórze, zwłaszcza na twarzy) 

Ovulan zamienniki
Ovulan zamiennik
Ovulan odpowiednik
Ovulan tańszy zamiennik
Ovulan czy działa
Ovulan opinia
Ovulan opinie
Ovulan ulotka
Ovulan skład
Ovulan dawkowanie
Ovulan przeciwwskazania
Ovulan cena
środki antykoncepcyjne antykoncepcja układ płciowy kobieta układ moczowo - płciowy antykoncepcja doustna antykoncepcja dla kobiet tabletki doustne
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Ovulan

Dodaj opinię o Ovulan

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 738 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 780 produktów w 204 kategoriach