40 719 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 603 produktów w 205 kategoriach

OrSi

OrSiOrSi
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Suplement diety
Producent: DORSIM
Postać: żel
Cena: 22.99 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka: Zadaj pytanie z kategorii regeneracja chrząstki stawowej

Opis i skład produktu OrSi

DORSIM krzem w żelu ORSI 15g

ORYGINALNY KRZEM ORSI W SPRAY'U polecany do stosowania dla wzmocnienia stanu włosów, skóry i paznokci.

Działanie/Wskazania

DORSIM zawiera  krzem, dzięki któremu organizm prawidłowo funkcjonuje, wpływając na stan skóry, włosów i paznokci, choroby kości, więzadeł i  tkankę łączną, a u dzieci pobudza wzrost. Krzem ma działanie zatrzymujące wchłanianie się aluminium w mózgu, więc jego brak przy jednoczesnym częstym kontakcie z aluminium może powodować  rozwój choroby Alzheimera. Krzem podwyższa poziom energii, poziom sił witalnych, nie pozwala na  odkładanie się blaszek lipidowych w ścianach naczyń krwionośnych, obniża ryzyko miażdżycy, złamań, zaniku bądź deformacji chrząstki stawowej. Zmniejsza również efekty złego trybu życia np. przewlekły stres, zły sposób odżywiania się, zatrucia środowiskowymi toksynami. Hamuje  przedwczesne starzenie się skóry. Pozwala zatrzymać rozwój osteoporozy. Wspiera pełną mineralizację w miejscach złamań i nie pełnych zrostów kostnych. Ułatwia przyswajanie leków. Wypływa na odpowiedni poziom płynu w stawach oraz powoduje  odbudowę chrząstki stawowej, zmniejszając bóle w stawach.

Stosowanie

Nalezy rozsmarować  na wybrane miejsce na ciale cienką warstwę żelu. Nanosić 2-3 razy dziennie. W razie potrzeby można zwiększyć.

Przeciwwskazania

Nie należy stosować w czasie ciąży, nie stosować jeśli osoba stosująca nasz produkt jest uczulona  na jakikolwiek składnik. Osoby chore, które zażywają wiele leków powinny przed użyciem porozumieć się z lekarzem. Używanie u dzieci poniżej 3 roku życia również powinno być skonsultowane z lekarzem prowadzącym.

OrSi opinia
OrSi opinie
OrSi ulotka
OrSi skład
OrSi dawkowanie
OrSi przeciwwskazania
OrSi cena
OrSi zamienniki
OrSi zamiennik
OrSi odpowiednik
OrSi tańszy zamiennik
OrSi czy działa
DORSIM
DORSIM żel
krzem w żelu włosy paznokcie zdrowa skóra chrząstka stawy regeneracja chrząstki wzmacnianie organizmu
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o OrSi

Dodaj opinię o OrSi

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Email:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 719 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 603 produktów w 205 kategoriach