45 050 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 938 produktów w 209 kategoriach

Opokan-keto

Opokan-ketoOpokan-keto
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: żel
Cena: 13.19 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 2,5 % (25 mg/g), żel, 50 g
Działanie: przeciwbólowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Opokan-keto

Lek na receptę mający zastosowanie u osób dorosłych w leczeniu bóli pourazowych mięśni i stawów, przy zapaleniach mięśni i ścięgien, w bólach reumatycznych, a także pomocniczo w leczeniu stanów zapalnych w chorobie zwyrodnieniowej stawów obwodowych.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Dawki leku i długość leczenia ustala lekarz.   Uwaga Nie poddawać działaniu promieni słonecznych leczonej powierzchni skóry (nawet gdy niebo jest zachmurzone), a także promieni UV w solarium, w trakcie leczenia i 2 tygodnie po zaprzestaniu stosowania leku. Nie należy zakładać opatrunku na miejsca, w których zastosowano lek Opokan-keto. Nie stosować uszkodzoną lub zmienioną chorobowo skórę (np. egzema, trądzik, otwarta rana), na błony śluzowe i okolice oczu.

Możliwe skutki uboczne:

Niezbyt często: alergiczne reakcje skórne takie jak: rumień, świąd, wysypka. Rzadko: ciężkie reakcje skórne takie jak wyprysk pęcherzowy lub pryszczykowaty, które mogą rozprzestrzeniać się lub być uogólnione, ciężkie reakcje skórne podczas działania promieni słonecznych, pęcherzykowe zapalenie skóry, pokrzywka, nadwrażliwość na światło. Bardzo rzadko: nasilenie występującego wcześniej zaburzenia czynności nerek, opuchnięcie twarzy, ust, języka, gardła lub tchawicy, które powodują trudności w oddychaniu lub przełykaniu (obrzęk naczynioruchowy). Częstość nieznana: miejscowe reakcje skórne, które mogą się rozprzestrzeniać poza miejsce stosowania leku; napad duszności (astmy) u pacjentów z uczuleniem na kwas acetylosalicylowy lub inne leki z grupy NLPZ.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na ketoprofen lub którykolwiek z pozostałych składników leku oraz na kwas acetylosalicylowy lub inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (na przykład: ibuprofen, diklofenak, metamizol, butadien i inne) kwas tiaprofenowy, fenofibra. Gdy masz niewydolność krążenia, zaburzenia czynności nerek, zaburzenia czynności wątroby.   Gdy stosujesz inne leki. W szczególności należy poinformować lekarza w przypadku stosowania leków zawierających w składzie prednizolon lub metotreksat. Nie opisano interakcji ketoprofenu stosowanego miejscowo z innymi lekami.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. W trakcie pierwszych sześciu miesięcy ciąży, lek Opokan-keto może być stosowany jedynie w przypadku dokładnej oceny stosunku korzyści do ryzyka. Stosowanie leku Opokan-keto w czasie trzech ostatnich miesięcy ciąży jest przeciwwskazane. Nie należy stosować leku Opokan-keto w czasie karmienia piersią, gdyż lek przenika do pokarmu.

Opokan-keto odpowiednik
Opokan-keto tańszy zamiennik
Opokan-keto czy działa
Opokan-keto opinia
Opokan-keto opinie
Opokan-keto ulotka
Opokan-keto skład
Opokan-keto dawkowanie
Opokan-keto przeciwwskazania
Opokan-keto cena
Opokan-keto zamienniki
Opokan-keto zamiennik
bóle pourazowe układ mięśniowo-szkieletowy bóle reumatyczne stawy obwodowe bóle mięśni i stawów zapalenie ścięgien zapalenie mięśni na stany zapalne
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Opokan-keto

Dodano: 10 Lipiec 2015
Autor: Brygidka54
Ocena:
Nie miałam wcześniej do czynienia z tak skutecznym preparatem na ból stawów. Towarzyszy mi on od dawna i nareszcie szybko znika, gdy tylko żel zaczyna działać.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Opokan-keto

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 050 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 938 produktów w 209 kategoriach